Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Двоє дітей зі школи №1 не мають можливості навчатися дистанційно
Карантин

Двоє дітей зі школи №1 не мають можливості навчатися дистанційно

З 23 березня у чернігівських школах розпочалися онлайн уроки. Навчальні заклади на час карантину переходять на дистанційну форму навчання.Так, загальноосвітня школа №1 закрита. У приміщенні лише адміністративний персонал, зайвих людей не пускають, учителі вдома з комп’ютерами, гаджетами та телефонами проводять заняття зі своїми учнями, каже Ольга Шелест.

Ольга Шелест, директор чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «Це є нова форма роботи для багатьох наших шкіл і для багатьох вчителів. Це не є щось взагалі нове. Однак ми звикли, що є певні школи, які пропонували таку форму навчання, то ми для себе її тільки розпочинаємо. У вчителів був цілий тиждень для того, щоб підібрати необхідні матеріали. Бо дистанційна форма навчання – це не є дати дітям сторінки в підручнику і сказати, читайте з 5 по 25, і самі розбирайтесь. Звісно що вчитель, кожен зі свого предмету, має надати роз’яснення. А якими чином, то це вже вирішує кожен учитель сам. На сьогоднішній день, на щастя, є дуже багато записаних відеоуроків, які вчителі можуть запропонувати дітям переглянути. За бажанням, вчитель може і сам викласти свій відеоурок. Є дуже багато платформ. До речі, навіть ті, які зазвичай були платні, на час карантину пропонують свої послуги безкоштовно».

Адміністрація навчального закладу має можливість дистанційно контролювати перебіг навчального процесу та якість того матеріалу, який використовують педагоги. Як повідомила директор 1-ї чернігівської школи, у їх навчальному закладі лише у двох дітей немає можливості для онлайн навчання. Тому вони отримуватимуть завдання письмово, через пошту.

Ольга Шелест, директор чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «Ми залишаємо вчителям право вибору, яким чином перевіряти, яким чином отримувати зворотній зв’язок. Оцінки мають бути, вони будуть виставлятись, вони будуть доводитись до дітей і до батьків, так само як і коли у нас є очне навчання».

«Ми всі з вами під загрозою, наше здоров’я під загрозою. І в першу чергу треба думати про це. Як тільки така загроза мине, ми з радістю повернемося до класних кімнат», - наголошує директор школи №1 Ольга Шелест.

Розхолоджуватися не можна, каже Ольга Шелест. Оцінки ніхто не відміняв. До закінчення навчального року залишилися лічені місяці і табель успішності та дипломи після закінчення 9 чи 11 класу отримає кожен учень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, дистанційне навчання, Ольга Шелест, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект