Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 27 березня транспорт здійснюватиме підвіз виключно працівників служб, що забезпечують життєдіяльність міста
Карантин

З 27 березня транспорт здійснюватиме підвіз виключно працівників служб, що забезпечують життєдіяльність міста

Міський транспорт в Чернігові перестане їздити з п’ятниці.

Очільник міста Владислав Атрошенко повідомив, що на організацію перевезень додатково беруть 2 дні. Із 27 березня транспорт здійснюватиме підвіз виключно працівників служб, що забезпечують життєдіяльність міста.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «З п’ятниці ми перейдемо на обмеження руху транспорту і будемо забезпечувати силами тролейбусного управління перевезення по пропускам, які ми зараз друкуємо, співробітників до критично важливих об’єктів та інфраструктури, а також працівників магазинів, аптек, силових структур, співробітників підрозділів обласної адміністрації, міської адміністрації, військові».

Такі перевезення здійснюватимуться комунальним транспортом по часу.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Тролейбуси будуть ходити з 6 по 9 годину, і з 16 по 20 годину. Ми сподіваємось, що ми за 2-3 дні встигнемо роздрукувати і роздати працівникам відповідних підприємств, структурних підрозділів, силових структур ці посвідчення».

Частина тестів для діагностики коронавірусу, що прибули в Україну з Китаю, має бути в Чернігові до кінця понеділка, 23 березня. Про це повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА:
«Декілька тисяч тестів ми точно отримаємо сьогодні. Давайте дочекаємось».

Отримані тести спільно розподілятимуть міське та обласне Управління охорони здоров’я між 15 інфекційними відділеннями області, залежно від кількості населення.

З середини тижня, завдяки об’єднанню зусиль державних структур та підприємців, в місті має з’явитись лабораторний центр, що дозволить робити більш точні тести ПЛР в Чернігові.

Згідно до обмежувальних заходів, відповідною комісією ОДА прийнято рішення закрити всі ринки, в тому числі і продовольчі на період карантину.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В Чернігівській області, станом на 22 березня, поліцією було зафіксовано 13 працюючих ринків. В якості життя обмежувальних заходів, після рішення обласної комісії, ці ринки повинні закритися».

Принагідно очільник міста вкотре закликав Чернігів дотримуватись всіх умов карантину.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Звертаюсь до чернігівців з проханням, там, де можна утриматися від соціальних контактів, будь ласка, залишайтеся дома. Тільки в тих випадків, коли це неможливо, виходьте на вулицю».

За сьогодні місто вже закупило для медиків 500 захисних костюмів, очікується ще 1000. Весь медперсонал, який контактуватиме з хворими, отримуватиме збільшену заробітну плату.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, транспорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект