Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З країн Європи на Чернігівщину повернулося близько 2 тисяч людей


З країн Європи на Чернігівщину повернулося близько 2 тисяч людей

Потенційна загроза захворіти на COVID-19 стає все реальнішою. За останні тижні додому з країн Європи, де вже кілька тижнів спостерігається швидке поширення коронавірусу, повернулось більше 50 тисяч українців. У Чернігівську область на рівні 1,5-2 тисяч людей.Усім їм на кордоні звичайно виміряли температуру, але це ще нічого не значить.

COVID-19 має інкубаційний період близько 14 днів. До того ж, як зазначають медики, 80% легко переносить це захворювання, при цьому залишаються джерелом поширення вірусу для всіх навколишніх. Тому для всіх, хто повернувся з закордону передбачена 14-денна самоізоляція дома. Вони потенційні носії вірусу. Якщо недотриматись цього правила, така людина є потенційним джерелом інфікування своїх рідних, усіх навколо. Ті у свою чергу заразять інших. І епідемія ширитиметься областю.

За недотримання карантину, передбачена адміністративна відповідальність – штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Тож, якщо ваші сусіди чи колеги повернулися з закордону та недотримуються самоізоляції, дзвоніть у поліцію за телефоном «102». Або на гарячі лінії, які відкриті в Україні. Інформує прес-служба Чернігівської обласної державної адміністрації.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, COVID-19, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект