Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 29 тисяч школярів Чернігова вийшли на дистанційне навчання


29 тисяч школярів Чернігова вийшли на дистанційне навчання

Відсьогодні 29 тисяч школярів Чернігова на дистанційному навчанні. Завдання шукають на сайтах шкіл, де їх розміщують вчителі, а виконують вдома самостійно. 150 дітей, які не мають комп’ютерів чи інтернету, отримають персональні завдання через месенджери у телефоні. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника управління освіти міськради Олена Горна.Замість шкільної парти – письмовий стіл вдома. 14-річний Єгор Ленько навчається у 9-му класі 35-ї школи. Сьогодні за розкладом в нього урок геометрії, який він проведе онлайн.

«З однієї сторони все легко, бо ми це вчимо на інформатиці. Але краще вчитися як зазвичай. Якщо не розумієш, то можеш одразу підійти і тобі розкажуть. А тут дивишся і іноді не знаєш. Можеш подзвонити, але якщо не беруть, то шукаєш сам. Складніше», - розповідає хлопець.

Якщо виникають запитання, Єгор ,каже, одразу телефонує вчителю. Через це Світлана Ткаченко, яка викладає у 35-й школі математику, на зв’язку з дітьми, як сама каже, 24 на 7. Через освітню платформу My class, в якій зараз дає дітям завдання, бачить хто та коли був у мережі, і як пройшов тести.

«Я бачу хто активний, хто не розпочав роботу, а хто почав. Ось ,Єгор Ленько, він, наприклад, отримав 6 балів, бо виконав всі завдання, але у двох зробив помилку. Я йому надсилаю, яку помилку він допустив і він виконує тест ще раз».

Виконувати завдання діти можуть і в паперових зошитах, а фото робіт надсилати вчителям на мобільний телефон. Ті оцінюють їх роботу і ставлять їм оцінки. Їх після закінчення карантину перенесуть у шкільний журнал. Вчителька історії Оксана Соловей працює педагогом 24 роки, дистанційно навчає таку кількість дітей вперше.

Так Єгор Ленько проходить її тест з історії.

«Вчитель кинув посилання на проходження тестів і код. Я пройду тест і моя оцінка надійде на електронну пошту вчителя».

Вчителька історії і права Оксана Соловей каже: «Я можу прикріпити будь-який відеоролик до певної теми уроку. Тут же зробити посилання на Вікіпедію. На будь-який підручник, створити презентацію, або знайти готову, і прикріпити посилання і вони одразу на неї переходять».

Батьки учнів можуть дистанційно контролювати чи виконала їх дитина завдання, і яку оцінку поставив вчитель, каже Оксана Соловей.

«Якщо батьки мають бажання, вони також можуть за кодом, а сайт школи для всіх доступний, знайти паралель свого сина чи дочки і перейти за кодом і подивитися, всі ті завдання які дає вчитель. Вони можуть бачити рейтинг учнів і бачити які оцінки отримали всі учні. Не тільки їх дитина. Одразу ставиться оцінка і показується рейтинг».

150 дітей, у яких зараз немає можливості вчитися за комп’ютером, завдання від вчителів будуть отримувати через телефон або поштою, сказала заступниця начальника управління освіти міськради Олена Горна.

«Деякі діти не мають доступу до мережі інтернет або вони не мають комп’ютерів. То спосіб комунікації був обраний інший. Наприклад, завдання і якісь методичні рекомендації цим дітям будуть надсилатися поштою в паперовому вигляді, а хтось буде спілкуватися за допомогою мобільного телефона, - сказала Олена Горна.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школярі, дистанційне навчання, карантин, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект