Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підприємства, що орендують комунальні приміщення, на час карантину звільнять від орендної плати


Підприємства, що орендують комунальні приміщення, на час карантину звільнять від орендної плати

За попередніми підрахунками, на час дії обмежувальних заходів місто втратить близько 200 мільйонів гривень. Згідно змін до законодавства, які 17 березня прийняла Верховна Рада, протягом березня-квітня скасовується нарахування плати за землю, житлову нерухомість, сплата ЄСВ. Зміни стосуються всіх без винятку підприємств, незалежно від того, припинили вони свою діяльність на час карантину чи ні.На думку міського голови, було би логічно диференціювати податок на землю, залежно від того, як зараз працює підприємство.

При цьому єдиний податок для підприємців лишається обов’язковим. Логічний крок, на який мала би піти держава, запровадити податкові канікули по єдиному податку для тих підприємств, які тимчасово не працюють. Адже міська влада скасувати чи зменшити його обсяги не має повноважень.


Інна Кочерга, заступниця начальниці фінансового управління ЧМР: «Що стосується сплати єдиного податку фізичними особами-підприємцями І, ІІ групи, які припинили свою роботу на час карантину, вони законодавчо зобов’язані на цей період все одно сплачувати єдиний податок. Зменшити суму податку або надати пільгу таким підприємцям рішенням міської ради ми не маємо права, відповідно до законодавства».

172 установи та організації, які орендують комунальні приміщення, проте закрилися на час карантину, тимчасово звільняють від орендної плати. Відповідне доручення дав міський голова Владислав Атрошенко.

Представникам комунальних служб та підприємств, які на час обмежувальних заходів не приймають відвідувачів, міський голова доручив провести додаткову роз’яснювальну роботу. Зокрема, проінформувати містян, як вони можуть отримати необхідні їм консультації, та вкотре нагадати, в якому режимі працюють установи, аби запобігти утворенню скупчень людей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оренда, підприємці, карантин, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект