Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як чернігівці діставатимуться до роботи, коли зупиниться громадський транспорт?


Як чернігівці діставатимуться до роботи, коли зупиниться громадський транспорт?

На роботу і з роботи завжди ходила і буду ходити пішки. А що будуть робити інші чернігівці, коли зупиниться громадський транспорт, ми вирішили у них запитати.


У Чернігові останнім часом дійсно стало більше пішоходів. Весна сприяє прогулянкам, тож загроза підхопити коронавірус людей не зупиняє і вони активно відпочивають на свіжому повітрі. При цьому у великі групи не збираються. Також у місті стало більше велосипедистів. Кажуть, зручно, комфортно та безпечно. Так, Олександр уже два роки на роботу курсує в основному на двоколісному.

Нагадаємо, у вихідні громадського транспорту у Чернігові не було. А потім ще два дні автобуси, тролейбуси та маршрутки курсуватимуть містом з обмеженою кількістю пасажирів. А з 22-ї години вечора 24 березня до закінчення карантину громадський транспорт у місті взагалі зупиняється. Таке рішення одноголосно підтримали на позачерговому засіданні виконавчого комітету 19 березня. Воно проходило за участі перевізників. Головний аргумент – це дозволить мінімізувати ризики поширення коронавірусної інфекції у Чернігові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект