Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В період карантину платити за комуналку не потрібно – фейк


В період карантину платити за комуналку не потрібно – фейк

Карантин карантином, а оплата за комунальні послуги за розкладом.

Начальник Управління ЖКГ Чернігова Ярослав Куц, розвіяв чутки про те, що в період запровадження протиепідемічних заходів закривати платіжки не потрібно.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Рада прийняла закон про те, що на період карантину не нараховується пеня за невчасну сплату. Але треба розуміти, що платити треба. Тому що всі служби життєзабезпечення, всі до однієї – вода, вивіз сміття, тепло, електроенергія, газ, всі працюють в штатному режимі і надають послугу. Вірус мине, а місто залишиться».

Ярослав Куц також наголосив, що сплачувати за послуги ЖКГ краще дистанційно, тому що особистий візит з платіжками до банку може спричинити небажані скупчення людей, які зараз треба уникати.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Сплачувати можна все через Інтернет. Якщо це не можуть зробити літні люди, їм можуть допомогти це зробити їхні діти. Все одно Інтернет залишився, телефонний зв’язок залишився. Не треба ходити і чекати в чергах. Саме літні люди більш за всього знаходяться в зоні ризику. Тому небажано виходити, все треба робити з квартири або по телефону знайти шлях вирішення цієї проблеми».

Нині біля чернігівських банків подекуди можна побачити черги. Містяни за звичкою приходять сплачувати за послуги ЖКГ особисто. Але в самих відділеннях не скупчуються.

Допомагати чернігівцям у вирішенні їхніх проблем зі сферою житлово-комунальних послуг буде міський колл-центр, який працюватиме і під час карантину. Подзвонити туди можна за телефоном 0-800-50-93-50. Також у штатному режимі працюють ЖЕКи і їхні ремонтні бригади. Тому без допомоги у випадку аварії чернігівці не залишаться.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: комуналка, ЖКГ, Ярослав Куц, платіжки, карантин, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект