Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як працює в умовах карантину стадіон імені Юрія Гагаріна


Як працює в умовах карантину стадіон імені Юрія Гагаріна

Спорт на карантині.З 16 березня на карантин закрився і чернігівський міський стадіон імені Гагаріна. Зал боксу, ігрові, тренажерні та важкоатлетичні зали порожні. Також зупинили тренувальний процес на футбольних полях, зоні для штовхання ядра та легкоатлетичній доріжці.

Директор дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Олександр Овчаренко розповів, як будуть тренуватися спортсмени під час карантину.

Олександр Овчаренко, директор спортивної школи «Атлет»: «На даний час школа працює в режимі індивідуальних тренувань. Тренери працюють дистанційно, дають завдання своїм спортсменам і вони виконують цю роботу в домашніх умовах або в парках, а також можуть прийти на стадіон і зробити кросову підготовку без проведення групових тренувань більше 10 осіб».

На час карантину закриті всі зали. І якщо будуть відкриватись, каже Олександр Овчаренко, то тільки для спортсменів вищих досягнень.

Олександр Овчаренко, директор спортивної школи «Атлет»: «2-3 спортсмени можуть займатися, які готуються до чемпіонату Європи, світу та інших змагань. Наприклад, з важкої атлетики у нас є чемпіон України Дмитро Рубановський. Він буде займатися індивідуально з тренером. Також Марина Дрозд була третьою у нас на кубку України з важкої атлетики. Вона готується до чемпіонату України. Але, повторююсь, це індивідуальні заняття, не групові».

Директор олімпійського учбово-спортивного центру Валерій Чернишов розповів про необхідність закриття стадіону та засоби щодо запобігання захворювання на коронавірус.

Валерій Чернишов, директор олімпійського учбово-спортивного центру: «Ми провели зібрання з тренерським складом, з керівниками спортивних груп, з персоналом. Тренування спортсменів проходить на свіжому повітрі. Але на стадіоні, на підприємстві у нас ніхто не займається. Проводиться два рази на день санітарна обробка – миється хлоркою. Але заняття не проводяться».

Тож декілька порад щодо здорового способу життя під час карантину.

Валерій Чернишов, директор олімпійського учбово-спортивного центру: «Їсти вітаміни, робити ранкову зарядку, більше гуляти на свіжому повітрі, займатися закалюванням, але обережно».

Олександр Овчаренко, директор спортивної школи «Атлет»: «Якщо людина має великий імунітет, а він може бути тільки при правильному харчуванні, відмови від паління, від алкогольних напоїв, займатися фізичною культурою і спортом, вести активний спосіб життя, не панікувати, життя продовжується. Все буде добре».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стадіон, спорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект