Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові на вулиці Незалежності у дев’ятиповерхівці горіла квартира. Постраждалих немає
Доставка

У Чернігові на вулиці Незалежності у дев’ятиповерхівці горіла квартира. Постраждалих немає

Пожежа сталася у квартирі в дев’ятиповерхівці на вулиці Незалежності у Чернігові. Повідомлення до рятувальників надійшло о 16-й. Загорілася кухня на першому поверсі панельного будинку. Сусіди побачили дим та вийшли на вулицю.«Я у вікно побачила, дим звідси піднявся до вікна, я на четвертому поверсі, було дуже видно,тому що кухня горіла і був сильний вогонь. Всі самі повиходили і ми попереджали сусідів, постукали по квартирах, кого могли всіх вивели на вулицю. Тому що клуби диму піднялися до 9го поверху і було навіть не видно нічого і важко дихати. Спустилися, тут уже стояли сусіди, дітлахи спостерігали, а у сусіда полихало вогнище. Загорівся в нього духовий шкаф, проводка. Це вони мабуть так встановили що проводка», - розповіла мешканка будинку Марія Здор.

Доставка

Співробітниця прес-служби УДСНС в області Ніна Луценко сказала: «Пожежу о 16:29 було локалізовано, а о 16:39 було остаточно ліквідовано. По факту пожежі проводиться розслідування. Причина пожежі також на даний час встановлюється».

На пожежу приїхали аварійна газова служба та патрульна поліція. За інформацією ДСНС області, травмованих немає.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект