Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові до обласної лікарні приєднають три медзаклади
Доставка

У Чернігові до обласної лікарні приєднають три медзаклади

Обласний центр радіаційного захисту, госпіталь ветеранів та шкірно-венерологічний диспансер у Чернігові приєднають до обласної лікарні. Таке рішення ухвалили на позачерговій сесії облради. Як сказав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, з першого квітня в рамках другого етапу медичної реформи ці лікарні перетворяться в центри.


Доставка
«Вони заходять, як центри, так у нас виникає питання по адмініструванню цих закладів та адміністративному персоналу. Буде об’єднання лабораторних служб, це буде концентруватися і надаватися медична допомога. Не стоїть питання про закриття, стоїть питання про збереження функціоналу і надання медичної допомоги. Поки що, ми будемо намагатися мінімально, скорочувати мінімальну кількість, але попереджую про те, що не буде дублювання функцій. Не буде спільних харчоблоків, лабораторій. Буде одна лабораторія, буде один транспорт, який обслуговує ці заклади буде. Все залежить від того, яке фінансування ми отримаємо остаточно він національної служби здоров’я», - сказав Петро Гармаш.

Ми намагалися отримати коментар головного лікарня обласної лікарні Андрія Жиденка з приводу об’єднання медичних закладів. Він сказав, що зможе відповісти на запитання кореспондентів Суспільного у понеділок.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Петро Гармаш, обласна лікарня, медзаклад, медицина, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект