Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дошкільнята з понеділка йдуть на карантин, а вихователі у відпустку


Нормовен

Дошкільнята з понеділка йдуть на карантин, а вихователі у відпустку

Дошкільнята з понеділка також йдуть на карантин. У дитячих садочках Чернігова у п’ятницю, 13 березня, порожньо. До вечора тут працюють тільки дві чергові групи на весь заклад. У групах дітей небагато.Наталія Лайко, вихователька ДНЗ №1 м. Чернігів: «Сьогодні наша 8 група чергова. До нас прийшло 14 дітей з 4 груп. Більшість дітей залишилися вдома, бо батьки розуміють становище».

Сидіти вдома малятам доведеться 3 тижні. Вихователі вже зараз починають сумувати, адже звикли до підопічних.

Політична партія Владислава Атрошенко
Аліна Сабашук чекає, поки донечка поїсть. Забрати дитину вирішила в обідню годину. Під час карантину разом з дітьми буде сидіти вдома. Не засмучується, адже вважає, що обмежувальні заходи потрібні.

Більшість вихователів під час карантину піде у відпустку, каже завідувачка садочка Світлана Нікітченко.

Світлана Нікітченко, завідувачка ДНЗ №1 м. Чернігова:
«Наші вихователі пішли у відпустку. Багато пішли у соціальну відпустку, бо у нас вона залишилась. За свій рахунок у нас не пішла жодна людина».

А ті, хто залишаться працювати у період карантину, байдикувати не будуть, запевняє керівниця закладу. На них чекає багато роботи – будуть розробляти методичний матеріал.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок, діти, карантин, коронавірус, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект