Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Батьки дошкільнят хоч і з розумінням поставилися до карантинних заходів, але все одно засмутилися


Нормовен

Батьки дошкільнят хоч і з розумінням поставилися до карантинних заходів, але все одно засмутилися

У зв’язку з поширенням у світі коронавірусу з 12 березня вся Україна, і Чернігів зокрема, пішли на карантин. Крім шкіл та університетів, які вже у четвер призупинили навчальний процес, на обмежувальні заходи йдуть і дошкільнята. Садочки в місті працюватимуть ще 2 днів. За цей час працюючі батьки мають можливість врегулювати питання з роботодавцями та вирішити, з ким залишити дітей. Така новина чернігівських матусь не тішить.«Ця новина завела нас в глухий кут, тому що дійсно немає куди дівати дитя, бо я працюю, чоловік взагалі працює в Чорнобилі».

«Поки що не знайшла куди дівати дитину, бо ми з чоловіком працюємо, наші бабусі теж ще працюють. Поки що дитина буде ходити зі мною на роботу, бо залишити його вдома не можу, йому тільки 3 роки».

«Я в декретній відпустці, тому будемо сидіти вдома. Але все одно засмутилися, бо у садочку дитина спілкується з дітками, а вдома ми сидимо самі».

Світлана Нікітченко, завідувачка дитячого садочка №1, розповідає, сьогодні (12 березня – прим.) кількість вихованців в її закладі, у порівнянні з вчорашнім (11 березня – прим.) днем суттєво зменшилась.

Світлана Нікітченко, завідувачка ДНЗ №1 м. Чернігів: «Наприклад вчора у мене було 214 дітей, то сьогодні тільки 151 дитина. А це велика різниця».

Батьки з розумінням поставилися до карантинних заходів, тому й дітей поменшало, каже керівниця садочка.

Політична партія Владислава Атрошенко

Світлана Нікітченко, завідувачка ДНЗ №1 м. Чернігів: «Сьогодні у 7-й групі дітей тільки 13 чоловік, хоча вчора було 21 дитина. Це говорить про те, що батьки з розумінням поставились до даної проблеми, тому вирішили залишити дітей вдома».

13 березня в усіх садочках міста працюватимуть тільки чергові групи. А вже з понеділка двері закладів для вихованців будуть зачинені.

Вчителі, вихователі та інший персонал у закладах освіти працюватимуть у звичайному режимі, повідомив під час брифінгу начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної адміністрації Микола Конопацький.

Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА: «У випадку, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від вчителя і вихователя причин, оплата його праці здійснюється з розрахунку заробітної плати встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель-викладач виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. Тобто він знаходиться на робочому місці, і відповідно працює за дистанційною формою, розробляє методичні рекомендації, вдосконалює свій фаховий рівень».

Світлана Нікітченко каже, що під час карантину гуляти не доведеться, роботи у закладі вистачить.

Світлана Нікітченко, завідувачка ДНЗ №1 м. Чернігів: «Дуже багато ми розробляємо методичного матеріалу. Якраз це буде час для того, що ми могли його спокійно сісти і зробити, тому що в процесі робочого дня ми не можемо займатися методичними розробками, плануванням, і т.д. Бо у нас дуже багато дітей. І ось це буде нагальний для нас час, щоб ми могли підтягнути цю проблему».

Нагадаємо, Кабмін 11 березня запровадив карантин на 3 тижні. Триватиме він до 3 квітня включно.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, дитсадок, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект