Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нездоланих проблем більше, ніж здобутків – Зеленський про відставку уряду Гончарука
УБП


Home net

Нездоланих проблем більше, ніж здобутків – Зеленський про відставку уряду Гончарука

Новий уряд в Україні.

Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука. Денис Шмигаль став Прем’єр-міністром. За його призначення нардепи віддали 291 голос. Президент Зеленський поставив новому Кабміну завдання, зробити неможливе. Бо як виявилося просто не красти замало. Як відбулася зміна урядових команд, дивіться у сюжеті.Уряд, який пропрацював найменше за всі роки незалежності України. Кабінет Олексія Гончарука було призначено лише півроку тому, і він вже історія. Не з власної волі, на відставці наполіг Президент.

Щоб підсолодити гіркоту прощання, Володимир Зеленський каже, за цей уряд йому не соромно. Але нездолених проблем виявилося більше, ніж здобутків. Головні – бідність, корупція, контрабанда і тарифи.

Володимир Зеленський, Президент України:
«Не красти – замало. Це уряд нових облич. Але облич замало. Потрібні нові мізки та нові серця. Ми повинні визнавати помилки. Бо в день, коли ми зануримось у теплу ванну ілюзій, потоне вся країна».

Обличчя міністрів невеселі. Олексій Гончарук втім дякує усім і йде без виправдань і звинувачень.

Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України:
«Я досить оптимістичний щодо нашого майбутнього. Я вважаю, що у нас дуже хороший Президент, що він дуже порядна, чесна людина. За час роботи з ним, я жодного разу не отримав жодної незаконної команди. Не було навіть натяків на якусь нечесну гру. Тому я не маю жодних сумнівів, що курс збережеться».

Зробити уряд для людей, Президент просить свого нового висуванця Дениса Шмигаля. Кандидат у прем’єри обіцяє не прогавити світову економічну кризу, що насувається після коронавірусу, зупинити падіння промисловості і залатати дірку, які попередники залишили в держбюджеті. Головне, щоб результати їхньої роботи були відчутні не лише у статистичних зведеннях, але й у кишенях громадян.

Денис Шмигаль, новопризначений прем’єр-міністр України: «Це прості речі, для розуміння яких не потрібна докторська ступінь з економіки. Це звичайне законне бажання, людське бажання українці жити заможно і гідно».

Новопризначений прем’єр презентує свій уряд. У ньому 6 міністрів з попереднього уряду та новачки подекуди із добре відомими обличчями. Депутатам урядовців представляють просто у сесійній залі. Жодна, окрім «Слуг народу» фракція, не мала змоги познайомитися із міністрами до голосування.

У новому уряді залишається чимало вакансій. Розшукуються міністри економіки та агропромислового комплексу, культури і освіти, екології та енергетики. «Слуги народу» кажуть, кандидати, які в них були відмовилися.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: урдя, Олексій Гончарук, Денис Шмигаль, Володимир Зеленський, Верховна рада, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект