Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Україна – машина, яке не їде, – Атрошенко під час свого виступу на Надзвичайному форумі


Україна – машина, яке не їде, – Атрошенко під час свого виступу на Надзвичайному форумі

Надзвичайний форум реального сектору економіки нашого регіону. Серед слухачів і доповідачів бізнесмени, депутати та міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.Присутні обговорювали проблемні питання державної, промислової, аграрної та експортної політики. Торкнувся їх у своєму виступі і очільник нашого міста.

Відсутність виваженої та єдиної політики нагальних проблем позначається на тому, як сьогодні виживає Україна. Наприклад, жодної стабільності у тому ж бюджетному кодексі. Міська влада щороку затамувавши подих чекає прийняття бюджету країни, зауважив Владислав Атрошенко. Не розуміючи, що її чекає у бюджетоутворюючих податках і які нові зобов’язання ляжуть на їх плечі.

Старі комунікації – бомба уповільненої дії. Аби українські міста одного дня не потонули, наприклад, у фекаліях, заміна старих мереж має бути захищеною статтею витрат державного бюджету. Ці слова міський голова неодноразово повторював у своїх публічних виступах, але вони так і залишаються поза увагою влади країни.


Серед тез виступу міського голови і нерозуміння центральної влади, як розвивати економіку, як працювати зі своїм бізнесом і відновлювати країну, залучаючи свого ж робітника. А ще тарифоутворення та відсутність бажання держави врегулювати це питання, говорить Владислав Атрошенко.

Та чи не найболючіше для Чернігівського міського голови питання відсутності диференційованої державної політики по відношенню до специфіки нашого регіону, який межує з країною агресором, що відлякує інвесторів і сповільнює розвиток Чернігівщини.

На який напрямок не подивитися, скрізь потрібна єдина державна політика, системний підхід і розуміння, куди ми рухаємося далі, каже Владислав Атрошенко.Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Надзвичайний форум, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект