Малонаселена Чернігівщина

Парламентарі від Чернігівщини презентували законопроект щодо державної підтримки малонаселених територій України. Під час конференції перспективи розвитку Чернігівщини, яка проходила в обласній раді 27 лютого, концепцію та базові принципи документу озвучив голова міжфракційної групи «Чернігівщина» Антон Поляков. За словами народного депутата до розробки законодавчих ініціатив долучилися і представники об’єднаних територіальних громад.Вимогою часу назвав цей законопроект народний депутат Валерій Зуб. І стосується він не лише нашої області.

Проблема низької щільності населення є актуальною для Чернігівщини. Законопроєкт передбачає внесення змін до законодавства України у частині, що стосується скорочення мережі закладів освіти та охорони здоров’я на малонаселених територіях.


Учасники конференції підтримали проєкт закону України про статус малонаселених територій. Наступного тижня законопроєкт внесуть на розгляд Верховної Ради. Учасники конференції говорили і про перспективи бюджетів області, в разі його прийняття.

На конференції йшлося й про децентралізацію. Спікери зазначали, що наразі обласна рада відсторонена від розробки та погодження перспективного плану формування територій громад.

Ще одним важливим питанням порядку денного була доля торфопереробних підприємств – Смолиснького та Ірвансівського заводів «Чернігівторф», які стоять на межі закриття.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: форум, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект