• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові вихованці соціального центру каталися на ковзанах разом з поліцейськими


У Чернігові вихованці соціального центру каталися на ковзанах разом з поліцейськими

45 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, каталися на ковзанах із поліцейськими з відділу ювенальної превенції. Акцію для вихованців соціального центру для дітей віком від 6 до 17 років організували спільно з міською владою. Кататися на ковзанці разом з поліцейськими вони могли з другої дня до п’ятої вечора, повідомила Ольга Панкратова, начальниця відділу ювенальної превенції.


Начальниця відділу ювенальної превенції Ольга Панкратова розповідає: «Так як ми кожного року організовуємо для дітей спільні заходи зі спортивною федерацією «Динамо», але, на жаль, цієї зими погодні умови не сприяли проведенню лижних перегонів, тому ми домовились і провели для дітей катання на ковзанах».

«Це дітки – вихованці нашого центру, дітки, які опинилися в складних життєвих обставинах. Які залишились без батьківського піклування. І для них, як бачите, цей захід важливий. Деякі з них вперше побачили ковзани, вперше стали на лід. Але вони навчаються, з задоволенням тягнуться до всього нового. Дуже класно і добре для вашої соціалізації. Це зближує, тому що діти сприймають поліцію не як вороги, а як друзів навпаки», - каже психолог Олена Данилець.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковзанка, поліцейські, діти, соціальний центр, Ольга Панкратова, UA: Чернігів

Добавить в: