Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Останнє тренування перед «Фіналом чотирьох» Кубку України провів чернігівський «Буревісник»


Home net

Останнє тренування перед «Фіналом чотирьох» Кубку України провів чернігівський «Буревісник»

Останнє тренування перед «Фіналом чотирьох» Кубку України провів чернігівський «Буревісник». На турнір команда потрапила вперше за 5 років, та вдруге за всю історію існування клубу. «Фінал чотирьох» пройде 1 та 2 березня у Житомирі. У півфіналі «Буревісник» гратиме проти команди «Решетилівка» з Полтавщини. Як проходило тренування та які прогнози у команди дізнавалась Марина Лялеко.Так чернігівська волейбольна команда «Буревісник» розминається перед тренуванням. Хлопці готуються до ігор у «Фіналі чотирьох» Кубку України. Їх тренер Володимир Борисенко каже, для команди це історичний момент. За 32 роки існування до «Фіналу чотирьох» Кубку України потрапили вдруге. Перший раз – у 2015 році, тоді «Буревісник» зайняв 4 місце у турнірній таблиці.

«Готувались у звичайному нашому режимі, були деякі зміни, тому що ігри у неділю, понеділок, а ми зазвичай граємо у п’ятницю суботу, тому були деякі зміни у тренувальному процесі», - розповідає головний тренер команди Володимир Борисенко.

«Ми конкурентні, я вважаю, що шанси 50 на 50, все залежить від нас, як ми зіграємо. Якщо хлопці зіграють свою середню гру може трохи краще то ми повинні вигравати, я так вважаю».

Олексій Рижов родом із Дніпра. 8 років займається волейболом, за «Буревісник» грає півроку на позиції ліберо під 5-м номером. Каже, цей фінал для нього буде перший.

«Відповідальність стала більше, стали більше викладатися, тому що всі розуміють, що на носі дуже серйозні змагання. Це досвід, це можливість показати себе з гарної сторони», - каже Олексій Рижов.

А це Денис Копич. Він грає на позиції зв’язуючого під номером 10. У «Буревіснику» – 8 років.

«Ми не так часто граємо за медалі. У нас не кожен сезон є можливість зіграти у фіналі Кубку України, тому відповідальність дуже велика, тому всі це відчувають. Зіграти у фіналі – найвища точка, до якої ми готуємось не один рік, не два. А виходить, раз на десять років ти можеш зіграти у фіналі».

У півфіналі Кубку України 1 березня «Буревісник» гратиме проти команди «Решетилівка» з Полтавщини.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волейбол, спорт, «Буревісник», UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект