Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пряма автомобільна дорога на Шерстянку набирає конкретних обрисів
Доставка

Пряма автомобільна дорога на Шерстянку набирає конкретних обрисів

Пряма автомобільна дорога з вулиці Івана Мазепи на Тестильників, про яку так давно мріяли мешканці мікрорайону Шерстянка, набирає конкретних обрисів. Управління ЖКГ Чернігівської міської ради 17 лютого оголосило тендер на її будівництво. Максимальна вартість проєкту близько 116 мільйонів гривень. Половину коштів компенсує державний бюджет. Наголосив на ранковій нараді Владислав Атрошенко і подякував за це голові чернігівської обласної адміністрації.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Уклін, подяка за виділені кошти. За ці кошти ми спільно з обласною адміністрацією зробимо великий, потрібний об’єкт. Кількість робіт там величезна. І перенос комунікацій… Ой, страшно подумати. Відповідно треба зорієнтуватися по підрядним організаціям. Очевидно, щоб цей проєкт був узгоджений з усіма монополістами».

Усі технічні погодження потрібно виконувати терміново, акцентував Владислав Атрошенко. І дав відповідні доручення.

Проєкт передбачає будівництво і реконструкцію доріг загальною довжиною понад 1,8 кілометрів, з них 591 м – будівництво повністю нової дороги, яка проходить вздовж території товариства «Чернігіввовна» та ще двох підприємств. Виходить ця дорога на паркову алею, яка з’єднує вулицю Самоквасова та Текстильників.

Також до проєкту входить реконструкція ділянок існуючих доріг, які є продовженнями тієї, що будується.

Відповідно до проєктної документації, роботи розраховані на 2 роки.

Доставка

Згідно з проєктом, нова дорога матиме 2 смуги руху, шириною по 3,5 метрів кожна, з тротуарами, зупинками громадського транспорту та необхідною інфраструктурою.

Нагадаємо, що громадські слухання щодо цього проєкту відбулися у грудні 2017 року. Тоді мешканці мікрорайону Шерстянка активно підтримали реалізацію цього проєкту.

Ольга Євтушенко, мешканка мікрорайону Шерстянка: «За 2 дні зібралося більше 1200 голосів. Люди хочуть дорогу. По-перше, сполучення з містом».

При цьому потреби міста у модернізації дорожньої інфраструктури та реалізації інших важливих для мешканців проєктів значно більші, ніж можливості міського бюджету. На жаль, при розподілі державних коштів з різних фондів це ніхто не враховує, акцентував Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Сьогодні нема кому попросить за 300-тисячне місто Чернігів в обласній раді. Жодного депутата немає. При розподілі коштів ДФРР, дорожній фонд, соцеконом, кошти на утримання мережі, медичних, освітніх закладів, - історично розподіляються несправедливо, без врахувань інтересів третини населення області».

Отримати депутатське представництво від Чернігова в обласній раді – це пріоритетне питання для міста на місцевих виборах, які відбудуться восени, акцентував Владислав Атрошенко.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автомобільна дорога, Шерстянка, проєкт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект