Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Мало того, що не знає, а ще й думає неправильно». Владислав Атрошенко прокоментував допис Семінського
Карантин

«Мало того, що не знає, а ще й думає неправильно». Владислав Атрошенко прокоментував допис Семінського

«Встановлення тарифів на тепло й воду має контролювати тільки незалежний державний орган. Треба позбавити недобросовісних керівників міст можливості піднімати ціни для населення. Так тарифи стануть справедливими».

Саме так написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Олег Семінський. І це вдвічі дивно, якщо врахувати те, що він є заступником голови комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.Чернігівський міський голова на розширеній та ранковій нараді так прокоментував цю публікацію: «В окремих діячів передвиборча агонія починається. Окремі депутати проголошують за необхідність забрати у місцевих органів право регулювати тарифи, зокрема, «Облтеплокомуненерго», і передати в НКРЕКП. Прикро, що це говорить народний депутат України, який повинен знати, що тарифи встановлює НКРЕКП і нам це право не надавалося».

Доставка

При цьому Владислав Атрошенко підтримує пропозицію щодо того, аби і місцеві громади могли долучатися до формування тарифів на послуги та впливати на вартість її складових. На жаль, поки що такої можливості їм ніхто не дав.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«В принципі питання тарифоутворення в кінцевому рахунку все-таки повинні робити органи місцевого самоврядування. Він мало того, що не знає, а ще й думає неправильно».

Нагадаємо, функцію регулятора тарифів на теплопостачання та інші комунальні послуги НКРЕКП здійснює з моменту свого створення, тобто з вересня 2014 року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, тарифи, Олег Семінський, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект