Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В інтернеті шахраї пропонували купити відповіді на ЗНО-2020
Карантин

В інтернеті шахраї пропонували купити відповіді на ЗНО-2020

З 3 лютого триває реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.Перше ЗНО відбудеться за 3 місяці – 21 травня. А в інтернет мережі шахраї вже продають відповіді. За певну плату випускникам та їх батькам пропонують купити зошити сертифікаційних робіт. Як підтвердження правдивості, зловмисники надсилають лист із буцімто офіційної скриньки українського центру оцінювання якості освіти.

Доставка
На офіційних сторінках центру оцінювання якості освіти спростовують можливість розголошення завдань для ЗНО та закликають не вестись на пропозиції шахраїв. На всіх етапах підготовки та проведення ЗНО використовують спеціальні системи захисту інформації. А тести і сертифікаційні роботи укладають та друкують в умовах суворої конфіденційності, тому можливість їх розголошення виключена.

В центрі оцінювання якості освіти вкотре нагадують, що найкращою гарантією вдалого ЗНО є ретельна підготовка та тренування на минулорічних тестах, які є у вільному доступі.

Актуальну інформацію щодо незалежного оцінювання можна знайти на веб-сайті центру оцінювання якості освіти та його офіційних сторінках у соцмережах.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО, шахраї, освіта, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект