Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові вперше відбувся фестиваль для педагогів «Щасливий бути вчителем»


Home net

У Чернігові вперше відбувся фестиваль для педагогів «Щасливий бути вчителем»

Де знайти емоційні ресурси для роботи, як перемогти прокрастинацію та розвинути духовний інтелект? У Чернігові вперше відбувся фестиваль для педагогів «Щасливий бути вчителем», з мотиваційними майстер-класами.Чернігів став 8 містом, що приймає подію. Учасників та учасниць з різних куточків України та області у 31-й гімназії.

Вікторія Овчаренко, директорка гімназії №31: «Реєстрація була відкрита десь 2 місяці тому. Дуже багато вчителів виявили зацікавленість. Але, у зв’язку з тим, що обмежена кількість місць у нашій актовій залі, сьогодні у нас буде 220 присутніх вчителів. А завтра буде 9-й Всеукраїнський фестиваль, там буде 180 присутніх. Це всі ті, хто встиг зареєструватися».

В програмі фестивалю дві лінійки по 7 майстер-класів у кожній. Педагоги самі обирали тренера та тему, яка їх цікавить.


Наталія Чуприна, співорганізаторка фестивалю: «Дуже хочеться, щоб вчитель забув такі слова, як «професійне вигорання». Ми не маємо жити цими словами і боротись з професійним вигоранням. Ми маємо шукати ресурси, знаходити ресурси. Ми маємо заходити в клас до дітей з енергією, і ми маємо її усвідомлювати. І це є тим базовим фундаментом, без чого неможливе далі нічого».

Ключова особливість фестивалю – тут не навчають у традиційному сенсі цього слова, розповідає співорганізаторка.

Про те, звідки педагогам черпати сили та енергію, підтримувати емоційний стан, розповідали тренери з Житомира, Броварів, Києва, Львова, Чернігова та області. Майстер-класи відбувалися у різних форматах.

Минулого року фестиваль проводили у Києві, Хмельницькому, Вінниці, Миколаєві, Житомирі. Усі учасники та учасниці отримують сертифікати.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль, педагоги, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект