Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові з’явиться нова техніка для прибирання та вивозу сміття


Нормовен

У Чернігові з’явиться нова техніка для прибирання та вивозу сміття

20 лютого в приміщенні міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Хотілося б все-таки надати більш детальну, ґрунтовну відповідь, хто стріляв на Майдані. Що стосується загиблих, я переконаний, що люди за покликом серця хотіли позитивних змін в країні. Як потім цим скористалися – хто, як і в який спосіб і які результати – це інша вже історія. Хай буде земля пухом всім загиблим».На розгляд виконкому винесли 30 питань. Серед них і звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік. Серед позитивних показників, надходження від податку на доходи фізичних осіб збільшилися на 190 мільйонів гривень та склали 1 мільярд 65 мільйонів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Я хотів би подякувати платникам податків. І закликати в черговий раз до розуміння того, що сплачені податки – це покращена інфраструктура міста, і відповідно збільшення капіталізації фактично будь-якого бізнесу, який знаходиться в більш заможному і в комфортнішому місті».

Проте, за словами Владислава Атрошенка, доки в законодавстві не відбудуться зміни, великий бізнес зможе уникати оподаткування, використовуючи ФОПи.

Комунальне підприємство «АТП-2528», що займається вивозом сміття та прибиранням в місті, незабаром отримає нову необхідну техніку. Виконком погодив внесок до статутного капіталу підприємства, у розмірі 11 мільйонів 740 тисяч 500 гривень. На ці кошти, зокрема, придбають 2 сміттєвози із заднім завантаженням з краном маніпулятором. Таке ж підприємство закупило у 2018 році. І за словами представника «АТП-2528», вони чудово зарекомендували себе.

Микола Мороз, юрисконсульт КП «АТП-2528»: «Техніка дуже добре під час роботи на пів-підземних контейнерах. 20 сміттєвозів обслуговують більше ніж четверть міста, і мають дуже велике ущільнення відходів, яке вони збирають, в порівнянні з існуючими. Також в цій закупівлі трактор з навісним обладнанням, тобто поворотній відвал і щітка».

Нагадаємо, зараз Чернігів поступово переходить на нову сучасну технологію збору та вивезення сміття, з використання напівзаглиблених контейнерів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «За наявності коштів, думаю, що ця програма у нас буде завершена до кінця 2023 року і ми перейдено на 100% напівзаглиблені контейнери. Як мінімум, дешевше в 2 рази перевозити цими сміттєвозами, ніж маленькими з боковим завантаженням».

Члени виконкому підтримали також рішення про демонтаж 8 тимчасових об’єктів на території міста. Це 8 кіосків, у яких закінчилися договори та зовнішній вигляд яких вже давно залишає бажати кращого. Владислав Атрошенко зазначив, що, коли йдеться про демонтаж кіосків, часто лунають голоси проти, посилаючись на те, що втрачаються робочі місця.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Немає в європейських містах цих МАФів. І логіка, що це створене робоче місце, не дуже працює. Це важке рішення для того підприємця, який там працює, ми це розуміємо. Але все-таки інтереси міста вище. Нам все ж таки потихеньку треба загальний вигляд якимось чином приводити до загальноєвропейських традицій».

У відповідності зі встановленим порядком, демонтаж тимчасових об’єктів проводиться контролюючим органом – комунальним підприємством «Муніципальна варта».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, АТП-2528, ФАП, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект