Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рух транспорту на вулиці Промисловій перекриють до літа
Доставка

Рух транспорту на вулиці Промисловій перекриють до літа

Хвилиною мовчання вшанували Небесну Сотню члени виконавчого комітету міської ради на засіданні у четвер. 20 лютого 2014 року стало днем, коли в центрі Києва загинуло найбільше учасників революції гідності.Вулиця Промислова у Чернігові залишиться перекритою до кінця травня. Роботи на ділянці у більш ніж 800 м розпочалися ще наприкінці січня. Тут прокладають новий пластиковий трубопровід для питної води.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Труба металева, 1979 року закладки. Вона проіснувала фактично неповних 41 рік. Вона повністю вийшла з ладу, і на цій ділянці було безліч поривів, які унеможливлювали подальші ремонти на цій ділянці. Тому ми винайшли кошти на заміну трубопроводу, разом з заміною колодязів. Ми демонтували всі цегляні колодязі, поставили залізобетонні, сучасні. Відповідно вся запірна арматура замінена. А найголовніше, повторюся, замінено магістральний трубопровід у 830 м».

Також на засіданні виконкому попередньо розглянули звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік. Детальніше це зроблять депутати на сесії. За даними фінансового управління, загальний обсяг доходів був менший, порівняно з 2018 роком. Але захищені статті видатків вдалося покрити у повному обсязі.

Доставка

Олена Лисенко, начальник фінансового управління ЧМР: «Якщо порівнювати фінансову забезпеченість на одного мешканця, то місто Чернігів посідає, як і минулого року, 9 місце серед інших міст. Наша фінансова забезпеченість на одного мешканця, порівняно з 2018 роком, збільшилася на 955 гривень».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «ПДФО практично у нас збільшилося на 190 мільйонів. В 2019 році ми зібрали мільярд 65 мільйонів. Тому я хотів би подякувати платників податків, і закликати в черговий раз до розуміння того, що сплачені податки це покращена інфраструктура міста, і відповідно збільшення капіталізації будь-якого бізнесу, який знаходиться в більш заможному і комфортнішому місті».

Ще одним питанням, яке протягом 2020 року буде під особливою увагою керівництва міста, демонтаж недобудованого будинку «Дворянських зібрань» на Валу. Зараз проводяться необхідні бюрократичні процедури для тендеру, який і вибере фірму, що виконуватиме цю роботу.

А от питанням видалення зелених насаджень на території Чернігова з 1 березня опікуватиметься Управління ЖКГ міської ради. Кошти, які будуть сплачуватися, як відновна вартість при цьому, йтимуть безпосередньо до міського бюджету.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Промислова, перекриття руху, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект