Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові все-таки збудують сміттєпереробний завод?
Доставка

У Чернігові все-таки збудують сміттєпереробний завод?

Сміттєпереробний завод у Чернігові за фінансової підтримки міжнародної корпорації НЕФКО. Такі можливості має намір обговорити Владислав Атрошенко з керівництвом цієї установи. Про це мер повідомив на розширеній ранковій нараді.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «10 березня в мене заплановане відрядження на запрошення керівника НЕФКО в Хельсинки. Мета поїздки – проговорення можливості кредитування на будівництво сміттєпереробного заводу».

Місто зацікавлене у дешевих кредитних ресурсах, наголосив Владислав Атрошенко. Бо власними коштами глобальні проблеми вирішити нереально.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Прикро, що НЕФКО збільшує відсоткову ставку. Раніше були взагалі фантастичні умови. Нам давали кредити без прив’язки до курсу, 3% річних у гривнях. Правда невеличкі суми».

Доставка
Владислав Атрошенко дав доручення вивчити напрямки, які підтримує НЕФКО. І у їх розрізі підготувати всі необхідні матеріали для можливості реалізації інших проєктів розвитку Чернігова.

Так, «Чернігівводоканал» уже у цьому році має намір розпочати реалізацію першого етапу реконструкції очисних споруд за підтримки НЕФКО.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»:
«На реалізацію реконструкції системи повітрозабезпечення НЕФКО планує виділити кредитні кошти в розмірі 1,5 мільйона євро. Крім того, на безповоротній основі буде надано інвестиційний грант до 300 тисяч євро. Також передбачено співфінансування Чернігівської міської ради не менше ніж 10% від вартості проєкту. В результаті реалізації першого етапу реконструкції КОС буде встановлене енергоефективне обладнання, зі строком окупності до 6 років».

Реалізація проєкту дозволить зменшити на 40% витрати електроенергії та значно збільшити потужність очисних споруд.

Наступного року «Чернігівводоканал» планує завершити перший етап реконструкції очисних, і розпочати пошук ресурсів для того аби реалізувати наступні 4 етапи. Орієнтовна вартість повної реконструкції очисних споруд складає близько 28 мільйонів євро, повідомив Сергій Малявко.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сміттєпереробний завод, Владислав Атрошенко, НЕФКО, нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект