Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові запустили флешмоб неочікуваних добрих справ
Карантин

У Чернігові запустили флешмоб неочікуваних добрих справ

Життя дане на добрі справи, говорить народна мудрість. А для того, щоб люди не забували, що є така риса, як доброта, є принаймні 17 лютого. Саме цього дня Всесвітній День спонтанного прояву доброти.Хто започаткував традицію відзначати цей день, точно невідомо. Але вперше це свято з’явилося в Америці та Новій Зеландії. Воно не має політичного чи релігійного забарвлення, але покликане нагадувати людям про роль добра в житті.

Багато чернігівців не знають про такий день. Тож розмірковують про те, яким чином вони могли би проявити свою доброту та як часто відчували до себе добре ставлення інших.

Доставка

До Всесвітнього Дня неочікуваних добрих справ відділу туризму та промоцій міста запустив флешмоб. У соціальних мережах містяни можуть протягом дня зробити дописи в коментарях на сторінках туристично-інформаційного центру про свої добрі справи. Головний спеціаліст відділу туризму та промоцій Ірина Роговець показує такі коментарі у своєму мобільному телефоні.

Такий флешмоб у туристично-інформаційному центрі організовують вперше, але хочуть зробити традиційним. Для подарунків обрали сувенірну продукцію. Ірина Роговець знайомить із виробами майстрів, які приємно здивують переможців флешмобу.

Визначать і призові місця. Їх лише декілька. Тож дописувачі мають зацікавити організаторів флешмобу вражаючими історіями спонтанного прояву доброти. Головне, кажуть, щоб були правдиво і щиро.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: флешмоб, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект