Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Владислав Атрошенко про теплогенеруючу галузь і чого чекати місту на наступний опалювальний сезон
Доставка

Владислав Атрошенко про теплогенеруючу галузь і чого чекати місту на наступний опалювальний сезон

27 лютого відбудеться чергова сесія міської ради. Планово на ній мають розглянути 25 питань. 17 лютого представники та представниці депутатських фракцій зібралися в муніципалітеті на погоджувальну раду.На ній міський голова вчергове підняв питання теплогенеруючої галузі. Зокрема, «Облтеплокомуненерго». І те, чи дадуть компанії ліміти на газ на наступний опалювальний сезон та чого варто чекати.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я не знаю, яке відбудеться чудо, якщо нам просто так дадуть ліміти газу. Заборгованість «Облтеплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз» за 500 мільйонів гривень, через багаторічну, абсолютно безвідповідальну і безграмотну державну політику в питаннях теплогенеруючої галузі».

Доставка
Одна з головних проблема – це формування тарифів. Котре в нашій країні не економічне, а політичне, наголосив міський голова.

Тож цілком можливо, що перед наступний опалювальним сезоном, накопичені роками борги повісять на плечі громади, - йшлося під час засідання.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Скоріше за все, політика НАК «Нафтогаз» полягає в тому, щоб всі міста взяли всі ці проблеми на свої плечі і підписали реструктуризацію. Це зручна позиція, коли держава визначає перелік пільгових категорій, а вішає це на місцеві бюджети, щоб місцеві бюджети сплачували».

Нагадаємо, через борги НАК «Нафтогаз» не давав лімітів на газ «Облтеплокомуненерго» навесні минулого року. Тоді частина міста лишилася без гарячого водопостачання. А перед початком опалювального сезону до останнього було незрозуміло, чи будуть ліміти на газ

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: погоджувальна рада, Владислав Атрошенко, сесія, газ, опалення, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект