Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Чернігівщині сурогат збували через групи мобільних додатків
Карантин

На Чернігівщині сурогат збували через групи мобільних додатків

Прокуратура області спільно з державною фіскальною службою на Чернігівщині припинили реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв.Тетяна Похілько, прес-секретар прокуратури Чернігівської області: «В ході розслідування даного кримінального провадження було проведено ряд обшуків. Зокрема, у двох приватних домоволодіннях, в яких здійснювалося здійснення фальсифікату. Також в одному закладі торгової мережі міста вилучено близько 820 л лікеро-горілчаних напоїв, близько 540 марок акцизного податку з візуальними ознаками підробки, а також пластикову тару з залишками рідини з характерним запахом спирту, та використані пляшки, в яких розливався незаконний алкоголь».

Доставка
Фальсифікований алкоголь реалізовувався під виглядом продукції відомих українських марок. Товар виготовлявся із сировини сумнівного походження, а тому міг становити небезпеку для життя споживачів. Збут продукції здійснювався через закриті групи мобільних додатків – Viber та WhatsApp, а також торгівельну мережу області.

Тетяна Похілько, прес-секретар прокуратури Чернігівської області: «Всі товари матеріальної цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні. Їх передано на відповідальне зберігання до підприємств, з яким укладено договір».

Наразі триває досудове розслідування.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фальсифікат, Тетяна Похілько, алкоголь, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект