Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Оперативне командування «Північ» святкує 5-ту річницю свого існування
Доставка

Оперативне командування «Північ» святкує 5-ту річницю свого існування

Урочистості до річниці створення оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ відбулись в музично-драматичному театрі. Сформоване у найскладніший для держави час за умов збройної агресії, оперативне командування відзначає 5-річчя 16 лютого.За високий професіоналізм та сумлінне виконання обов’язків, військові отримали почесні відзнаки та нагороди. Від імені міського голови з вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник Олександр Ломако.

Доставка
У зону відповідальності оперативного командування «Північ», окрім Чернігівської, увійшло ще п’ять українських областей. Військові частини та підрозділи оперативного командування з перших днів свого створення зайняли ключову роль в системі оборони нашої держави.

Військові «Півночі» брали участь у бойових діях на Сході уздовж всієї лінії зіткнення – від станиці Луганської до Широкіного. Продовжують виконувати бойові завдання в зоні проведення ООС і досі.

За ці 5 років 8 військових оперативного командування «Північ» удостоєні звання «Герой України», 3 його присвоїли посмертно.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ОК «Північ», річниця, ЗСУ, військові, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект