Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Одружені 65 років: пара з Чернігова відсвяткувала "залізне" весілля
Доставка

Одружені 65 років: пара з Чернігова відсвяткувала "залізне" весілля

За 2 роки провели разом 10 днів, ще півтора жили в різних країнах і листувалися, а цьогоріч відсвяткували "залізне" весілля. Лілія та Олексій Любицькі одружені 65 років, нині їм обом по 86.Вони познайомились в Росії, де народилася, а потім вчителювала Лілія. 24 роки вона їздила за ним, військовим льотчиком, різними містами. А 41 рік тому Олексій привіз дружину в Україну, до Чернігова. Як вдалося зберегти кохання протягом стількох років, вони розповіли нашій Дар’ї Янушкевич.

Лілія та Олексій Любицькі роздивляються сімейні фотографії. Він – льотчик. Вона – вчителька хімії та біології. Познайомились у 1953 році, коли він приїхав до родичів у Росію, а вона там вчителювала.

«У волейбол пограли, на екскурсію сходили - все так було на посмішці. І я так думаю - це ж треба, який він веселий і цікавий. З ним не засумуєш», - згадує Лілія Любицька.

У 1953 Лілія з Олексієм провели разом 4 дні, а потім він повернувся до України. Ще півтора роки листувалися. У 1955-му зустрілися вдруге на декілька днів.

«Він каже мені: «Ти мене будеш чекати?» А я відповідаю: «Звісно, ні. Уяви - ти поїдеш, а у тебе направлення до Ленінграду. Там дівчата молоді і розвинені, а я тут, в цій дірі. Тут тихо і спокійно. Ти одружишся, закохаєшся, а я буду чекати? Всі будуть з мене сміятися».

Наступного дня після цієї розмови Олексій покликав Лілію заміж.

«Числа 5-го я приїхав, а 15-го ми одружилися», - каже Олексій Любицький.

«Я чомусь так розгубилася і не знала, що сказати. І сказала «я вийду», - посміхається Лілія Любицька.

В день весілля їм обом був 21 рік. Зараз - по 86. Лілія каже – і досі пам’ятає, яким був Олексій, коли вона побачила його вперше.

Доставка
«Худезний був, височезний. Це зараз він на 7 сантиметрів став нижчим. Був у шинельному піджаку - ось такі рукава, і чоботи тьопають», - згадує Лілія Любицька.

24 роки Лілія кочувала за чоловіком – військовим льотчиком. Скільки змінила міст, не рахувала.

«Однокімнатна квартира, а ось тут ширма така, а там - власниця квартири з донькою. Тут ліжко, тумбочка - і все», - згадує Олексій Любицький.

Пригадують, як в одному з них жінки сплутали Олексія з Юрієм Гагаріним.

«Покидали свої кошики і біжать – думали, що Гагарін приїхав. Знайшли Гагаріна», - сміється Лілія Любицька.

Олексій Любицький 50 років займався волейболом. Тримає себе у формі і зараз.

«Займається кожного вечора, за 2-3 години до сну. Без гантель не уявляю його», - каже Лілія Любицька.

У 1979-му Олексій привіз дружину в Україну, вони оселилися в Чернігові. Цьогоріч відсвяткували «залізне» весілля – 65 років подружнього життя. Кажуть, головне правило у стосунках - чути один одного.

«Ось так, аби ми два-три дні не розмовляли? У мене інфаркт буде. І він такий. Завжди поступатися. Ось знаєте, жіночий і чоловічий характер - це різниця як день і ніч. Жінка може «бу-бу-бу», а чоловік не згоден. Я одразу замовкала, і все. А сама роблю так, як потрібно. Бо знаю, як потрібно нашій родині», - говорить Лілія Любицька.
І бути вірними один одному

«Щоб не було біди, до чужих лисиць не ходи», - говорить Олексій Любицький.

За 65 років Любицькі нажили 2-х доньок, 3-х онуків і 4-х правнуків.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецькі, залізне весілля, кохання, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект