Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Допоможімо здійснити мрію Марини Грищенко, щоб вона знову почала ходити

Допоможімо здійснити мрію Марини Грищенко, щоб вона знову почала ходити

Марина Грищенко через біль і неймовірні зусилля намагається стати на ноги. 34-річна жінка в листопаді 2017 року в інституті нейрохірургії імені Ромоданова перенесла операцію після розриву блістероподібної подвійної аневризми на судинах сонної артерії, яка подає кров у лобову долю мозку.Тарас Грищенко, чоловік Марини: «В Чернігові казали, що вона не жилець, а в Києві, коли робили операцію, то казали, що шанси 50/50».

Після операції вона була в стані мінімальної свідомості. Дивилась в одну точку. З того часу навчилася говорити, користуватися телефоном, читає, намагається писати. Але поки що не може повністю керувати лівими кінцівками і ходити.

Тарас Грищенко, чоловік Марини: «Повільними-повільними рухами воно все зрушується. Але справа в тому, що у нас немає можливості цілий день приділяти їй повноцінну реабілітацію, яка могла б надаватися в реабілітаційному центрі. Місця є, можуть нас прийняти. Але доба реабілітації там зараз коштує від 1800 до 2900 гривень».


Спільними зусиллями Марині назбирали на перший етап реабілітації. За час перебування в центрі у неї зміцніла спина і тепер вона може стояти. Стали міцнішими і ноги, що дало можливість рухатися в ходунках. Вона вже пересуває праву ногу і переставляє вперед.

Мрія жінки і її родини – почати ходити. Для цього їй потрібно пройти курс реабілітації, котру вже почали. Але грошей у сім’ї нема, тож родина Грищенків звертається до небайдужих по допомогу.

Реквізити для допомоги:

4149 4393 1340 0966

063-752-95-56 Грищенко Тарас Віталійович (чоловік)

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Марина Грищен, допомога, реабілітація, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект