Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У місті оголосили плани по ремонту доріг
Карантин

У місті оголосили плани по ремонту доріг

У Чернігові уже є план щодо ремонту доріг на 2020 рік. Його сформували заздалегідь, аби вчасно провести тендери та з настанням сезону відразу розпочати роботи. Проте на яких вулицях цьогоріч відновлять дорожнє покриття, проінформував Владислав Атрошенко.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В цьому році ми хочемо зробити базові напрямки. У нас ще більш-менш вулиця Шевченко, Рокоссовського, Героїв Чорнобиля, Козацька, Масани – вулиця Незалежності. Тобто там роботи будуть скоріш за все в наступному році. Вулиця Любецька буде відновлена, проспект Миру. Залишається відкритим питання вулиці Мазепи – від танку до кола на «Хімволокно». В цьому році ми хочемо завернути транспорт, який йде по окружній. На перехресті з 1 Травня завернути наліво, далі на Олександрівку і Малиновського, і вивести його фабрику гумотехнічних виробів».


Планується зробити заїзд на Шерстянку, а також, як ми вже повідомляли, осучаснити окремі транспортні вузли, що дозволить покращити рух автомобілів на найбільш проблемних ділянках. Таких як вулиця 77-ї Гвардійської Дивізії. Рух по колу буде запущено на двох найбільш завантажених перехрестях.

Точний адресний план ремонту доріг у Чернігові на цей рік доопрацьовується. Після його погодження він буде опублікований на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради, повідомляє його прес-служба.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт доріг, плани, Владислав Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект