Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Андрій Прокопенко розповів, звідки бере гроші на піар-кампанію


Андрій Прокопенко розповів, звідки бере гроші на піар-кампанію

Голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко не виключає своєї участі у місцевих виборах в цьому році. Це одна із причин, чому він регулярно випускає відеоролики про свою діяльність, оплачує розміщення в місті біл-бордів і випуск інформаційного бюлетеня.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Рекламні ролики та інформаційні бюлетені: звідки гроші на піар-кампанію у голови чернігівської ОДАПро це він сказав в прямому ефірі програми «Звіти наживо» на телеканалі UA: Чернігів.

«Є такі думки, що керівники обласних державних адміністрацій мають йти першим номером списку в обласну раду. Тобто, людина має бути впізнавана. Треба, щоб люди її знали, розуміли, чим вона займається. Я пропрацював 3 місяці, я хочу людей інформувати про свою роботу», - сказав Прокопенко.

Також, за його словами, випуск інформаційного бюлетеня і розміщення біл-бордів по місту він оплачує з власної кишені.

«Ну це ж мої приватні кошти. Я маю звітувати лише за кошти, які витрачає облдержадміністрація. Це буде відображено в моїй декларації», - сказав Андрій Прокопенко.

Тираж інформаційного бюлетеня «Сіверське слово» - 200 тисяч екземплярів. Біл-бордів у Чернігові він встановив 10. Кожен коштував 3 тисячі гривень.

Також, як сказав Прокопенко, ще одна причина його піар-кампанії у тому, що люди плутають його з міським головою Чернігова.

«Ми робили невеличкі дослідження свої. І виявилось, що люди мене плутають з Владиславом Атрошенком. Тобто, приписують мені якісь результати, які робив Владислав Атрошенко, а не я. Кажуть, що гарний такий, молодий, фонтани поставив у Чернігові. Я хочу, щоб люди знали, що я роблю, а не те, що робить міський голова Чернігова», - сказав Андрій Прокопенко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Прокопенко, піар-кампанія, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект