Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » До 17 лютого продовжили обмежувальні заходи у школах Прилук
Карантин

До 17 лютого продовжили обмежувальні заходи у школах Прилук

До 17 лютого продовжили обмежувальні заходи у школах Прилук. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.Як сказала в.о. головного лікаря міської дитячої лікарні Анна Худолій, це пов’язано з тим, що рівень захворюваності на грип та ГРВІ не знижується.

"Від 3 числа, коли ми почали карантин, ми маємо частковий спад захворюваності. Але цей частковий спад, це не більше 30 відсотків по всіх дітях. Дуже багато діток, які мають ускладнення у вигляді бронхітів і пневмоній. Госпіталізація до відділень впала лише на 8 відсотків. Це не є реальним показником того, що у нас зменшилася частка захворювань", - сказала Анна Худолій.

"Епідпоріг повинен становити не більше 60 випадків на день. Тобто, тижневий епідпоріг - 420 випадків. За минулий тиждень – 424 випадки. Тобто, ми на грані епідемічного порогу, трошки більше", - сказав лікар-епідеміолог Олександр Олексенко.

Нагадаємо, обмежувальні заходи у прилуцьких школах ввели 3 лютого. Вони мали тривати до 13 лютого.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, захворюваність, грип, ГРВІ, Анна Худолій, канікули, школа, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект