Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Кровожерлива» юнь: у Чернігові назвали причини підліткової жорстокості
Карантин

«Кровожерлива» юнь: у Чернігові назвали причини підліткової жорстокості

Чернігівщину раз по раз сколихують новини про надмірну жорстокість у колі підлітків. На всю Україну ми прогриміли після побиття Поліни Малоштан. Останніми запам’яталися два вбивства – підлітка в Прилуках і жорстока розправа за участі неповнолітніх у Сновську.

Тому ЧЕline поцікавився в містян – що ж є причиною такої підліткової жорстокості.Чернігівці відповідали на запитання: «Яка причина надмірної підліткової жорстокості?»

«Батьки дуже погано виховують, починаючи з дитячого садочка».

«Мабуть, життя таке стало, що стали жорстокими».

«Тому що влада в нас така».


«Батьки не звертають уваги. Ну і ми живемо в такому жорстокому часі».

«Таке життя в нас в Україні. Тяжке. Може, батьки мало уваги приділяють. Вони повинні дітям з найменшого віку приділяти увагу».

«Ми маємо в якійсь мірі втрачене покоління, і пов’язане це з тим, що всі реформи в педагогіці до добра не доводять. Оце з цього і починається. Плюс ще й соціальні мережі, звісно».

«Я вважаю, що це все виховання батьків. Переважно це неблагополучні сім’ї».

«Діти зазвичай завжди жорстокі. Це властиво дітям. Питання не в кількості випадків жорстокості, питання – в їх висвітленні. Це було і раніше, але приховувалося на рівні якоїсь невеликої групи».

«Тому що в нас таке суспільство жорстоке. Те, що було 20 років тому, – інше. Зараз інші цінності».

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: жорстокість, опитування, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект