Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Цифрова реклама і тренди 2020-го у Фейсбук та Інстаграм – діджитал воркшоп у Чернігові


Цифрова реклама і тренди 2020-го у Фейсбук та Інстаграм – діджитал воркшоп у Чернігові

Цифрова реклама для промоції міста.

У Чернігові відбувся третій діджитал воркшоп присвячений створенню якісного контенту, основам просування бренду у соцмережах та привернення уваги клієнтів для представників різних професій, що працюють, зокрема, і в туристичній галузі міста.Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Просувати свою рекламу в соціальних мережах ми маємо, тому що сьогодні 90% людей користуються інформацією саме соціальних мереж. Більшість спікерів з Чернігова. Вони просувають рекламу за допомогою таргітенг. Для когось зрозуміло, для когось не зрозуміло. Якісь родзинки, про які ми маємо знати, вони будуть готові ділитися з нами».

Впродовж двох днів з аудиторією спілкуватимуться фахівці, робота яких безпосередньо пов’язана із рекламою та соцмережами, - бренд-дизайнери, контент-менеджери, блогери, а також головний спікер і один із організаторів воркшопу тревел-журналіст Павло Федикович.

Павло Федикович, тревел-журналіст видань CNN, BBC Travel, Independent: «На жаль, дуже мало міст використовують всі можливості соціальних мереж, всі можливості інтернету, блогінгу для того, щоб просувати свій бренд. В деяких міст взагалі немає бренду. Але, так як в Чернігова бренд є і він хоче його просувати, і цей бренд с кожним днем стає все сильнішим серед міст в Україні, то діджитал є надзвичайно актуальною сферою. І за цим майбутнє».

За словами блогера і журналіста, це будуть здебільшого практичні заняття, зорієнтовані на найновіші і найдієвіші технології та досвід провідних країн світу.

Крім того, на заході мають обговорити найважливіші аспекти роботи з мережами Фейсбук та Інтсаграм, методи зниження витрат рекламодавця на залучення аудиторії, тренди 2020 року та способи аналізу результатів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: воркшоп, соцпережі, бренд Чернігова, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект