Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові змінять схему руху на двох перехрестях


У Чернігові змінять схему руху на двох перехрестях

Пробки на дорогах у Чернігові. Це реалії сьогоднішнього дня. На окремих ділянках їх фіксують навіть не у часи пік і не у святкові дні.Ось так виглядала одна із найбільш проблемних ділянок о 16-й годині дня у вівторок, 4 лютого. Це перехрестя вулиці Рокоссовського з Київською та 1 Травня.

Це відео знімали на замовлення Управління житлово-комунального господарства міста для фіксації реальної транспортної ситуації на цій ділянці дороги ще до години пік.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Через цю ділянку пройшло 3300 машин. В розрахунку ми взяли на 20% більше – 4092 машини. Постійна пробка в напрямку Рокоссовського і лівий поворот з 1 Травня до «Голівуду». Ввечері та вдень завжди пробка з Олександрівки в сторону 5 Кутів».

Якщо нічого не робити і заморозити цей трафік у тому стані, яким він є на лютий 2020, через кілька років, при збільшенні кількості автотранспорту на 20%, тут будуть ще серйозніші проблеми, - акцентував на ранковій нараді головний комунальник Чернігова Ярослав Куц.

Аби попередити такі перспективи і вирішити проблему з рухом транспорту в районі торгового центру на кілька років вперед, вирішили запропонувати нову транспортну схему і сформувати рух по колу на двох найбільш навантажених перехрестях.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо з Київської їхати до «Голівуду», наліво повернути неможливо. Так само, якщо ти виїхав з «Голівуду», то тобі треба проїхати на Рокоссовського, в сторону політеху. Також там ускладнені розвороти на світлофорі, при такому потоці машин, це не реальна справа».

Після погодження технічної документації та проєкту з патрульною поліцією та комісією з координацією руху, а також іншими задіяними у реалізації проєкту партнерами, на цій ділянці розпочнуться роботи. Попередньо їх старт очікується у червні-липні. Реалізація проєкту дозволить зробити цю ділянку дороги більш зручною та безпечною – як для водіїв, так і для мешканців Чернігова.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Будь-які зміни спочатку сприймають спротивом, нерозумінням, для чого це робиться. Ця картинка дає чітку відповідь, для чого це робиться».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перехрестя, рух по колу, Ярослав Куц, пробка, авто, Владислав Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект