Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Будівництво нового корпусу музичної школи. Коли прибудова відкриє двері для дітей та педагогів?
Карантин

Будівництво нового корпусу музичної школи. Коли прибудова відкриє двері для дітей та педагогів?

Будівництво прибудови до Чернігівської музичної школи імені Стефана Вільконського на завершальному етапі. Вже навесні новий корпус має відкрити свої двері для дітей і педагогів. Колектив закладу з радістю чекає події.Директор Ольга Астаф’єва показує проєктну документацію. За планом у новому корпусі має бути 15 класів і цокольне приміщення.

Раніше тут був одноповерховий дерев’яний будинок, де розміщувалась адміністрація школи і 6 маленьких кімнат. Тепер це сучасна будівля на 626 кв. м, у три поверхи. Ольга Астаф’єва показує найбільшу залу.

Доставка
«Зараз ми знаходимось в найбільшій залі. Це репетиційний клас для хорового співу», - каже Ольга Астаф’єва

Нині роботи виконані на 90%. Залишилося лише зайнятися благоустроєм прилеглої території, каже виконроб об’єкту Андрій Красножон.

Прибудова до музичної школи №1 імені Стефана Вільконського зводиться у співфінансуванні з державного і міського бюджетів. Про необхідність прибудови говорили вже багато років, але реалізується проєкт лише зараз, каже начальник Управління культури і туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук.

У школі навчається близько 700 учнів. Кількість бажаючих займатися удвічі перевищує потужності закладу. Із введенням в експлуатацію нового корпусу розширяться можливості для занять з дітьми. Нині тут очікують на закупівлю нового обладнання.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музична школа, прибудова, Ольга Астаф’єва, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект