Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Діти з нетерпінням чекають на відкриття басейну в 19-й школі
Карантин

Діти з нетерпінням чекають на відкриття басейну в 19-й школі

Учні 19-ї школи незабаром почнуть відвідувати оновлений басейн. Тут проводять капітальний ремонт. Роботи з реконструкції приміщення розпочалися ще у минулому році. Торік на капремонт басейну виділили з бюджету міста 3,5 мільйона гривень, цьогоріч ще один мільйон.За словами заступника начальника Управління капітального будівництва Олександра Макарова, коштів, аби завершити даний проєкт у 2020 році, вистачає. Наразі тут виконано вже більше половини робіт.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Повністю вже зроблена підготовка чаші басейну. Зроблена стеля. Також повністю зроблена підготовка всіх душових кабін, в роздягальнях. Тут комплекс достатньо великий, який включає в себе і роздягальні, і туалети, і тренерську кімнату. Зараз поступово будемо виходити на роботи з викладання плитки – в басейні, на підлозі, в роздягальнях, душових кабінах та туалетах».


Крім того, в приміщенні вже замінили вікна, опалення та вентиляцію. Загалом всі роботи планують завершити до травня. На цю подію діти чекають з нетерпінням, адже дуже скучили за заняттями з плавання.

Тетяна Хорт в цьому закладі працює вчителем фізкультури і плавання. Вона каже, що заняття на воді найулюбленіше для учнів цієї школи. Діти обожнюють її предмет і відвідують уроки із задоволенням. Вчителька впевнена, що плавання для дітей необхідне, воно координує, розвиває м’язи та укріплює імунітет.

Капремонт у 19-й школі не єдиний по місту. Коли завершать реконструкцію цього об’єкту, планують оновити басейн в 11-му колегіумі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: басейн, школа №19, ремонт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект