Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові встановили режими роботи для 40 закладів


У Чернігові встановили режими роботи для 40 закладів

Виконком міської ради на засіданні 6 лютого затвердив режим роботи 40 барів, кафе, ресторанних закладів, об’єктів торгівлі та послуг.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «У нас однаковий підхід до всіх закладів. Ті, які працюють в житлових будинках, ми обмежуємо до 23:00. І при умові, якщо будуть в подальшому якісь скарги від мешканців цього будинку – на гучну музику або порушення правил благоустрою, - то ми готові повернутися і переглянути це питання, і зробити до 22:00».

Режим роботи закладів, що розташовані в окремих нежитлових будівлях, узгоджений з власниками кожного конкретного об’єкту.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Але також, якщо будуть скарги мешканців чи патрульної поліції, чи «Муніципальної варти», на те, що власники не контролюють ситуацію і є порушення благоустрою, злочини, і т.д., то ми готові переглядати і знижувати час роботи, спочатку до 24-ї години, а далі вже дивитися по ситуації».

За дотримання встановлених годин роботи буде слідкувати «Муніципальна варта».

Права на сезонну торгівлю на вулицях міста знову продаватимуть з аукціону. Цю практику ввели минулого року і вона дає можливість не лише поповнити бюджет міста, а й встановити певні вимоги до зовнішнього вигляду яток – для торгівлі напоями, морозивом, солодкою ватою, тощо.

У 2020 році планують збільшити термін цих прав.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми продавали право на один рік. І багато підприємців мали необхідність вкладати суттєві кошти в проведенні до точок електроенергії. Сума сягала 40 і більше тисяч гривень. Крім цього, це забирає багато часу. Ми порадилися і прийняли рішення, продавати так само право на аукціоні, як і було, але не на рік, а на три».

Очікується, що так підприємці будуть готові більше коштів вкладати в благоустрій та облаштуванні точки продажу, підведення до неї електроенергії.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «А ми в процесі регуляторної процедури з цим проєктом рішенням, до його винесення на виконком, опрацюємо з підприємцями та юристами, для того, щоб він був справедливий і ціна, наприклад, зростала згідно коефіцієнту інфляції, щоб вона не була стійка на 3 роки. Але, щоб той, хто виграє це право на 3 роки, мав можливість знати, що перспектива в нього середньо термінова».

Проєкт цього рішення розглядатимуть на виконавчому комітеті приблизно за місяць.

Ще одне питання стосовно торгівлі, яке підтримали члени виконавчого комітету, став дозвіл комунальному підприємству «Паркування та ринок» організувати місця торгівлі місцевими продуктами у трьох районах міста.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «Ремзвод, Подусівка і Шерстянка – тут ми хочемо розташувати тимчасову торгівлю «Купуй рідне».

У пояснювальній записці до рішення йдеться, що до підприємства не одноразово зверталися суб’єкти господарювання та люди, з проханням упорядкувати та належно організувати торгівлю в окремих районах міста, задля задоволення потреб у доступних споживчих товарах найбільш незахищених верств населення.

Це будуть тимчасові намети і торгові місця на колесах, що працюватимуть у середу, п’ятницю, суботу та неділю. Це дасть можливість місцевим виробникам збувати свою продукцію у організованих точках продажу, адже комунальне підприємство має перевіряти якість продуктів та слідкувати за благоустроєм.

Микола Гоголь, директор КП «Паркування та ринок»: «Є у нас виїзна лабораторія, яка постійно виїжджає на місце і робить аналізи всієї харчової продукції».

Виконавчий комітет своїм рішенням зобов’язав КП «Паркування та ринок» укласти договори на вивіз сміття та слідкувати за безпекою.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, режим роботи, Олександр Ломако, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект