Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Збитки за землю, або Хто заборгував місту найбільше?
Доставка

Збитки за землю, або Хто заборгував місту найбільше?

Більше 3,5 мільйонів гривень збитків завдали Чернігову недобросовісні землевласники. Такого висновку дійшла спеціальна комісія міської ради. Вона визначила 16 земельних ділянок в нашому місті, які використовуються з порушенням законодавства. Акти по цих ділянках у четвер затвердив виконком міської ради.Василь Дмитренко, начальник Управління земельних ресурсів ЧМР: «Товариство «Ореон» має земельну ділянку. По рішенням про передачу, ми передали дану земельну ділянку в оренду. Товариство ухиляється від укладання договору, мотивуючи це тим, що сума є не підсильною по положенню проплати за землю».

Доставка
За даними комісії, рекордну суму нашому місту винна фірма «Вега СК». За невеличку ділянку у 0,17 га майже 700 тисяч гривень.

Василь Дмитренко, начальник Управління земельних ресурсів ЧМР: «Якщо суб’єкт господарювання в добровільному порядку після затвердження акту виконкому протягом місяця не буде сплачувати, ми будемо виносити дане питання в односторонньому порядку на сесії міської ради про припинення даного договору. Далі будемо заходити в судові процеси, якщо до цього дійде».

Варто зазначити, що минулого року з таких недобросовісних землевласників, у бюджет Чернігова було стягнуто 8 мільйонів 139 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, земля, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект