Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перспективи міського електротранспорту
Доставка

Перспективи міського електротранспорту

Про день сьогоднішній та завтрашній для Чернігівського тролейбусного управління під час річного звіту за 2019, говорили на ранковій нараді у міського голови.Підприємство нещодавно відзначило своє 55-річчя. Наразі вони обслуговують 11 тролейбусних та 2 автобусних маршрути. Щодня у будні на вулиці виходить 65 рогатиків. Останні 4 роки підприємство щороку оновлює свій раритетний транспортний парк коштом міського бюджету. Наразі вивчається питання, що купуватиме ЧТУ цього року, - нові рогатики чи вживані іноземні тролейбуси.

Наразі це питання залишається відкритим. Але посадовці ретельно вивчають досвід своїх колег в інших обласних центрах України. При цьому, для того, аби бути поза конкуренцією на дорогах Чернігова, комунальному підприємству потрібно чимало ресурсів. ЧТУ експлуатує майже 70% рухомого складу, який відпрацював свій нормативний термін.

Доставка
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якби була у нас фінансова можливість, то треба б було підкріпити свого перевізника парком автобусів – 60 шт.».

Руслан Ємець, керівник КП «ЧТУ» ЧМР: «В ідеалі, ми рахували, ви дуже чітко сказали про 60 автобусів, і десь 90-100 тролейбусів. Тоді комунальне підприємство на 99% закрило б проблему комунального перевізника».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми поступово до цього йдемо. Якщо ми будемо закладати по 30 мільйонів, умовно 5-6 тролейбусів щороку, то за 14 років коло у нас замкнеться, і електротранспорт у нас не буде старшим за 14-16 років».

У Чернігові у 2020 році на підтримку транспортної галузі міста з бюджету загалом буде спрямовано більше 122 мільйонів, це на 17% більше ніж у 2019, з них 30 мільйонів на купівлю тролейбусів та 1,5 мільйони на ремонт контактної мережі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: звіт, ЧТУ, транспорт, тролейбуси, Руслан Ємець, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект