Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 300 учасників з 8 областей України та з Білорусі: у Прилуках проходить фестиваль «Мистецькі барви»


Home net

300 учасників з 8 областей України та з Білорусі: у Прилуках проходить фестиваль «Мистецькі барви»

Майже до опівночі слухатиме журі виступи конкурсантів фестивалю «Мистецькі барви». Про це сказав його директор Олександр Дубовик. 19 міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс розпочався сьогодні у Прилуках. Приїхали на нього 300 учасників з 8 областей України та з Білорусі. Серед них - діти з інвалідністю і діти учасників АТО та ООС.Прилуцький будинок культури. Анастасія Рой із Ромнів Сумської області шукає себе в списку учасників міжнародного фестивалю «Мистецькі барви».

«Я шукала себе - в якій номінації і з ким я маю честь змагатися. Я в номінації «народний вокал соло». Я хочу, щоб я просто заспівала для людей, для себе в першу чергу. Щоб я просто показала себе, а далі що буде, те й буде».

Мама Анастасії Інна Рой каже: «Аж два костюми, оскільки вона буде виконувати аж дві пісні у номінації «народний вокал». У нас група підтримки є, теж ансамбль діток, які на інструментах музичних будуть допомагати їй пісню виконувати - не мінусівка, а справжній живий звук».

У коридорі будинку культури до виступу готується восьмирічний Олександр Деменко. Підтримати його прийшла сестра Діана.

«Кажу - не бійся, ти зможеш. Фестиваль - це там, де люди можуть показати всі свої таланти, які вони можуть».

Виступатиме хлопчик у номінації "Мистецька надія" – вона для учасників з інвалідністю. Цьогоріч кількість заявок у ній зросла, каже директор фестивалю Олександр Дубовик.

«Ми раді, що географія з кожним роком збільшується, люди їдуть сюди за новими враженнями, за перемогою, за новими друзями. Сьогодні у нас солісти виступають, плануємо закінчити годин в 11 вечора конкурсне прослуховування. Завтра починають о 10 годині інструменталісти, після них академічний вокал. В суботу ми чекаємо хореографію і естрадні ансамблі, і в неділю запрошуємо всіх на гала-концерт».

Ще до офіційного відкриття фестивалю розпочалась виставка у номінації «декоративно-ужиткове мистецтво та живопис». Тут близько 80 робіт. Прилучанка Діана Капара показує свою алмазну вишивку.

«Це картина з клейкою основою з номерами. На кожному стразику є номери, їх треба клеїти на клейку основу. Мені цікаво, що отримаю за свою картину».

Увосьме чи вдев’яте – заслужена артистка України Лєнара Османова каже, вже не може пригадати, вкотре працює у журі фестивалю.

«Я вже навіть не рахую, бо кожного року це традиція - приїжджати сюди, в гостинні Прилуки, на фестиваль «Мистецькі барви». Я хочу відзначити, що сцена міського будинку культури дуже гарна, плюс професійний звук - це не на кожному фестивалі таке є, бо я багато буваю і в журі, і співаю».

Зі слів директора фестивалю Олександра Дубовика, цьогоріч на нього приїхали 300 учасників з 8 областей України таз Білорусі. Триватиме він до 9 лютого і завершиться гала-концертом.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль «Мистецькі барви», конкурс, Прилуки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект