Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Смертність на дорогах Чернігівщини зросла в рази: найнебезпечніші ділянки доріг
УБП


Home net

Смертність на дорогах Чернігівщини зросла в рази: найнебезпечніші ділянки доріг

Початок нового року просто шокував жахливою статистикою з доріг Чернігівщини. ДТП, загиблих і травмованих, порівняно з аналогічним місяцем минулого року, значно побільшало.«2019-й і 2020-й рік у порівнянні. ДТП – 26 і 51. Це плюс 96%. Загинуло людей торік четверо, цього року вже 11. Травмовано 30 і 62, це плюс 107%», - Олексій Дяговець, т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП.

Через сумну статистику загалом по Україні в Чернігівській облдержадміністрації зібрали координаційну раду, щоб боротися за безпеку руху.

«Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив активізувати цю роботу в областях. Тому ми створили координаційну раду для активізації всіх речей, пов’язаних із безпекою руху», - Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Загалом засідання пройшло в озвученні статистики та даних служб, що займаються дорогами, про їхню важку боротьбу за якісне покриття.


«Освітлили вихід із Новоселівки, зробили там розумне освітлення. Автомобіль в’їжджає – світло загоряється, машина поїхала – світло згасло», - Юрій Мартинов, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

«Встановлення 1100 дорожніх знаків і нанесення розмітки дорожньої на ділянках підходів до залізничних переїздів», - Наталія Ковальчук, заступник начальника управління капітального будівництва Чернігівської ОДА.

Сьогодні, згідно зі статистичними даними, в області налічуються три найбільш небезпечні аварійні ділянки.

«Це на трасі М-01 село Єрків, траса М-02 біля повороту на Борзну та на автодорозі Н-27 в селі Киселівка», - Олексій Дяговець, т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП.

За даними поліції, причини аварій у половині випадків – це небезпечна швидкість. Далі передумовами ДТП називають маневрування, кермування в нетверезому стані, виїзд на смугу зустрічного руху, недотримання дистанцій тощо.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, статистика, аварії, патрульна поліція, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект