Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові успішні Тетяни розповіли про свій День янгола
УБП


Home net

У Чернігові успішні Тетяни розповіли про свій День янгола

Лідери, вперті та владні. Це про характер володарок одного з найпопулярніших імен – Тетян. Саме цього дня, 25 січня, Тетяни та студенти святкують свій день. Мабуть, через таке поєднання свята для двох воно стало досить популярним. Челайн поцікавився в успішних чернігівок, що для них означає їхнє ім’я.“Тетяни цілеспрямовані та вперті. Оце я знаю точно”, – Тетяна Корма, директор КП «Будинок книги» ЧМР.

“Означає «засновниця, упорядниця»”, – Тетяна Терещенко, помічник народного депутата України.

“Коли я читаю його значення, я думаю, що це ім’я вплинуло на мене і в житті мені дуже допомагає”, – Тетяна Терещенко, помічник народного депутата України.

“Взагалі я в долю не вірю і вважаю, що кожна людина робить своє життя таким, яким воно є. Так само я не пов’язую своє ім’я зі своєю долею”, – Тетяна Романова, громадська активістка, виконавчий директор ГО «Агенція міських ініціатив».

Загалом Тетяна – ім’я, що походить від грецького слова «тату», що означає «ставлю, засновую, стверджую». Мабуть, із цим і пов’язують твердість їхнього характеру. Для Тетян їхній день має різні асоціації.

“Із морозами, з такими сильними морозами”, – Тетяна Корма, директор КП «Будинок книги» ЧМР.


“Зі студентськими роками. Тоді воно якось і більше відзначалося”, – Тетяна Романова, громадська активістка, виконавчий директор ГО «Агенція міських ініціатив».

“У мене асоціація досить пряма з цим днем. Це День янгола. І я постійно згадую цього дня про янголів”, – Тетяна Терещенко, помічник народного депутата України.

Покинувши студентські пенати, Тетяни святкують свій день скромно. Здебільшого приймають вітання.

“Можемо трішки посидіти в кафе і таке інше. А щоб готуватися, то такого немає”, – Тетяна Романова, громадська активістка, виконавчий директор ГО «Агенція міських ініціатив».

“Мене постійно мама, друзі, всі вітають. З цим пов’язана цікава історія. Мені подруга подарувала цього дня маленького янгола і я почала їх колекціонувати”, – Тетяна Терещенко, помічник народного депутата України.

“Колектив мене вітає. Колектив і сім’я мене вітають”, – Тетяна Корма, директор КП «Будинок книги» ЧМР.

Користуючись нагодою, колектив ЧЕline також вітає всіх носійок цього чудового імені з їхнім Днем янгола. І бажає, щоб усі чесноти цього імені приносили його володаркам лише позитивні емоції.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тетяна, опитування, День студента, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект