Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 20 років без ремонту і 2 - без занять: ДЮСШ №2 капітально відремонтували


20 років без ремонту і 2 - без занять: ДЮСШ №2 капітально відремонтували

Ще півроку тому дитячо-юнацька спортивна школа №2, розміщена в житловому будинку на Попудренка, 29, була порожньою. Через поганий стан приміщення її вихованці майже 2 роки тренувалися в одному з недіючих садочків на Шерстянці.За кілька місяців ремонтних робіт, старе приміщення перетворилося на сучасний спортивний заклад із роздягальнями, санвузлами, душовою, тренерською, де також працює адміністрація школи, і головне – з облаштованим залом пристосованим для занять із різних видів спорту.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Взагалі це приміщення не ремонтувалися більше 20 років. І тут, на мій погляд, неможливо було знаходитись ні дітям, ні тренерському складу, тому було прийнято рішення відновити це приміщення.

Андрій Філоненко, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2:
«Тут повністю зроблений капітальний ремонт та утеплено фасад. Відремонтована і прибудинкова територія, обладнані сходи, покладена тротуарна плитка. Замінені вікна, двері, повністю замінена підлога, стеля, а також замінені всі комунікації, електро-, водопостачання. У нас тепер регулюється подача тепла».


Спочатку ДЮСШ №2 відкривали як шкільну секцію, тепер це повноцінно спортивна школа, що виховує призерів і переможців змагань обласного та всеукраїнського рівнів із волейболу, легкої атлетики і тенісу. Зокрема, у цьому приміщенні діти відпрацьовували навички у настільній грі. Натомість нова м’яка підлога дозволяє займатися також і іншим відділенням, до того ж із задоволенням.

Найближчим часом у залі також мають встановити тренажери та нові тенісні столи, які в теплу пору року можна буде виносити на вулицю.

Загалом, аби оновити приміщення закладу, обладнати його усім необхідним та облаштувати прибудинкову територію, із міського бюджету виділили трохи більше 2 мільйонів гривень.

Які і інші спортивні школи Чернігова, ДЮСШ №2 із порядкування фізкультурно-спортивним товариствам стала комунальним позашкільним навчальним закладом, і нині повністю фінансується із міського бюджету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДЮСШ №2, ремонт, спорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект