Свято смачного антидепресанта

24 січня в усьому світі святкують День ескімо. В цей день любителі цього смаколика зможуть його їсти з особим змістом, тим самим відсвяткувавши свято.Винайшли смачний антидепресант ще 101 рік тому в Америці. Кондитер Християн Нельсон, який володів лавкою солодощів містечка Онава в штаті Айова, у 1919 році вперше представив на ринок цей різновид морозива. Проте Днем ескімо вважається 24 січня 1922 року, адже саме тоді американець отримав патент на свій десерт.

Спершу морозиво отримало назву «Есімо пай» - ріжок ескімоса. Але у народі таку назву спростили і стали називати просто ескімо.

Школярка Дарина любить морозиво понад усе. Але улюблене саме ескімо. Дівчина ласує ним навіть взимку, іноді потайки від батьків.

Дарина, школярка: «Воно настільки смачне, я його обожнюю. Їм його кожен день. За один раз можу з’їсти дуже багато морозива».

Поцікавились і у інших чернігівців, чи до вподоби їм ескімо.

«Очень сильно люблю эскимо. Вкус детства. Вообще все мороженное нравится, но эскимо больше».


«Самое любимое мороженное это эскимо».

«Это вкусное мороженное, часто его ела в детстве».

«Любим мороженное. Эскимо очень вкусное, всегда его покупаем».

«Мені дуже подобається цей різновид морозива».

«Дуже любимо ескімо».

«Каждое лето не могу без него прожить».

До речі, перше ескімо було без дерев’яної палички. Вона з’явилася лише в 1934 році. І за правилами держстандарту вже протягом 86 років цей вид морозива має бути тільки на паличці і вглазурі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День ескімо, морозиво, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект