Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У рамках реалізації державної програми з енергомодернізації житла Чернігів готовий утеплити до 100 багатоповерхівок


У рамках реалізації державної програми з енергомодернізації житла Чернігів готовий утеплити до 100 багатоповерхівок

На випередження. Саме так пропонує працювати Чернігівський міський голова у питанні термомодернізації житлових будинків, у яких створені ОСББ у рамках програми державної установи Фонд енергоефективності.Поки уряд напрацьовує, комунальні служби мають бути готовими до старту компанії з утеплення будинків. Таке доручення отримали профільні посадовці від Владислава Атрошенка.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Для мене є аргумент – це слово прем’єр-міністра. Для мене є аргумент – закладені 2,6 чи 2,7 мільярда гривень в державний бюджет в напрямок енергоефективності. За будь-яких обставин, якщо фонд енергоефективності не до цієї програми, значить ми зменшимо кількість будинків. На мій погляд, коли прем’єр-міністр доповідає Президентові, і каже, що це один із пріоритетів урядової політики, то це не може бути не відпрацьовано, і нам тільки треба бути готовими, щоб освоїти ці кошти».


Нагадаємо, Чернігів має намір долучитися до державної програми з енергомодернізації житла, якщо вона запрацює у 2020 році. У її рамках місто готове утеплити до 100 багатоповерхівок. Наразі у Чернігові діє програма підтримки ОСББ. Для того, щоб спростити механізм участі об’єднань співвласників багатоповерхових будинків Чернігова у цій державній програмі, виконавчий комітет міської ради уже погодив зміни та доповнення до діючого документу. Їх розглянуть 30 січня на сесії міської ради.

Згідно з рішенням виконкому, провадження заходів з енергоефективності покладається на комунальне підприємство «Новозаводське», відповідно до укладених з ОСББ договорами.

Проєктом рішення також пропонується збільшити обсяг фінансування за програмою – на 7 мільйонів 800 тисяч гривень. Таким чином загальний обсяг коштів міського бюджету необхідних для реалізації програми становитиме більше 36 мільйонів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ОСББ, багатоповерхівки, енергоефективність, термомодернізація, житло, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект