Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На центральних вулицях Новгорода-Сіверського встановлюють нове економічне освітлення


На центральних вулицях Новгорода-Сіверського встановлюють нове економічне освітлення

Нове вуличне освітлення встановлюють на центральних вулицях Новгорода-Сіверського. Нині роботи проводять на вулиці Князя Ігоря. Старі газорозрядні лампи міняють на ЛЕД-світильники. Вони економніші і дають більше світла, каже міський голова Олег Бондаренко. На заміну вуличного освітлення в цьому році планують витратити більше ста тисяч гривень з міського бюджету.На центральній площі, біля торгових рядів, бригада ремонтників міняє вуличне освітлення. Зі стовпів знімають старі газорозрядні ліхтарі, замість них монтують нові лед-світильники.

«Заміняємо старі лампи на нові, бо тут вони споживали багато енергії – лампочка 250 ватт та дросель 250 ватт. А світильник він 50-ваттний і світла від нього набагато більше ніж від цих старих світильників, які вже своє віджили», - пояснює Артем Тимохович.
Зараз заміну освітлення завершують на вулиці Князя Ігоря. Світильники, які уже закупили, встановлять на центральній площі та, частково, на вулиці Базарна, каже міський голова Олег Бондаренко.

«Але в планах на цей рік обов’язково будемо намагатись зробити вулицю Губернську, Майстренко – це центральні вулиці нашого міста, і вулицю Івана Богуна, бо там досить інтенсивний рух».


На придбання лед-світильників для вулиці Князя Ігоря та центральної площі уже витратили близько 28 тисяч гривень з міського бюджету, каже Олег Бондаренко, загалом на оновлення вуличного освітлення витратять більше 100 тисяч гривень.

«Хай 100-150 тисяч максимум. Це, по суті, невеликі витрати коштів, але ж ми одержуємо комфорт і безпеку».

Жителька Новгорода-Сіверського Лариса каже: «Навіщо витрачати гроші на непотрібне? Зробили б краще щось добре для людей. Збудували б для дітей якийсь майданчик, а не світло. Якщо воно працює, навіщо його міняти?»

«А у мене нема освітлення – у Щурівці. Темна ніч – нема освітлення», - додає жителька Новгорода-Сіверського Марія.

«Світильники, які буде демонтовано, буде встановлено на інших вулицях – на яких немає ще освітлення», - сказав міський голова.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЛЕД-світильники, освітлення, Новгород-Сіверський, Олег Бондаренко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект