• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Бути чи не бути колесові огляду у Чернігові?


Бути чи не бути колесові огляду у Чернігові?

Колесо огляду у центрі Чернігова.

Центральний парк культури та відпочинку за окремими локаціями. Такі перспективи Чернігова озвучили 21 січня на ранковій нараді у міського голови.У вівторок зранку про свою роботу звітував керівник комунального підприємства Володимир Хольченков. Каже, що життя парку, як і дозвілля його мешканців, останнім часом дуже залежать від погоди. Так, в теплий сезон чернігівці відпочивають в атракціонному містечку, а взимку йдуть на ковзанку. Це основна складова доходів підприємства.

Володимир Хольченков, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку»: «Деньги как летом, так и зимой бывает считаем, как говорится, на пальцах рук. В этом году немного не удалось нам вовремя открыть каток, потому что аномально теплая зима нам просто этого не позволяла. Доход от катка в этом году уже превысил доходы всех сезонов. Коньки хорошие. В конце года мы закупили 79 пар коньков».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В наступному році треба розширювати цю локацію. І можливо подумати, разом з Хольченковим, щоб ковзанку встановити на тому місці, де був пам’ятник Леніну».


Але це не єдине доручення, яке озвучив Владислав Атрошенко на старті нового року.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Встановлення колеса огляду десь в центральній частині міста, щоб туристам впадало в ока. Бо це досить приваблива річ».

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Від проєктантів, які простували Центральний парк, був запит на встановлення колесу огляду в центральній частині. Вони сказали, що у них є інвестор».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Давайте повернемось до проєкту реконструкції центрального парку культури та відпочинку. Можливо розіб’ємо на 3, можливо 5 черг будівництва по рокам. Можливо більш уважніше ми придивимось скільки це буде коштувати. Рік почався, тому повертаємось до цього питання. І колесо огляду, я вважаю, зробить місто цікавішим».

Як і планувалося, локація для розміщення атракціону «Колесо огляду» має бути в центрі міста, а його висота не більше ніж Катерининської церкви. Попередня орієнтовна вартість проєкту-реконструкції Центрального парку культури та відпочинку близько 11 мільйонів гривень. Але на цей рік у бюджеті ці кошти не передбачені, озвучив начальник Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Проте розпочати підготовку проєкту поетапної реконструкції, в Управлінні готові, повідомив Ярослав Куц.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: колесо огляду, атракціон, Хольченков, Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в: