Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Курсанти вищих навчальних закладів системи МВС стали учасниками флешмобу


Курсанти вищих навчальних закладів системи МВС стали учасниками флешмобу

Під вікнами обласного управління поліції шикуються курсанти вищих навчальних закладів системи МВС і формують тризуб. Так у правоохоронних органах вирішили відзначити День Соборності України.Ігор Папченко, начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП у Чернігівській області: «В 1919 році був підписаний акт злуки між УНР і ЗУНР. Таким чином Україна стала соборною. Таким флешмобом вирішили популяризувати це свято».

Формування тризубу людьми хочуть внести в чернігівську книгу рекордів, яка з’явилася у міста лише на початку 2020 року.

Ігор Папченко, начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП у Чернігівській області: «Це вже є рекордом для Чернігівської області, оскільки до цього моменту жодне правоохоронне відомство чи громадськість або організація нічого подібного не робила».

Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму:
«Я дуже задоволений, що наша книга рекордів Чернігова поповниться ще одним рекордом. Поліціянти представили через флешмоб День Соборності, сформувавши тризуб, нашим національним, головним символом України».

Олександр Шевчук каже, що Управління культури і надалі розвиватиме партнерські стосунки з поліцією.
115 курсантів після флешмобу вирушили до пішохідного мосту, де розділившись на дві частини, йшли на зустріч один одному. А після з’єднання виконали державний гімн України.

Яна Кондратій, заступник начальника Управління кадрів ГУНП в Чернігівській області: «Ми будемо співати гімн для того, щоб показати, що наша країна для нас дуже дорога, ми її дуже любимо і будемо стояти на її чолі та боронити цю державу – боронити всередині, боронити закон, стояти на чолі закону. Таким чином ми хочемо показати наскільки велично бути об’єднаними, наскільки велично бути разом, і наскільки це для нас важливо, виховувати нашу молодь патріотами нашої держави».

Майбутні полісмени горді, що долучилися до патріотичної акції, і у такий сучасний спосіб популяризували свято Соборності України.

«Працівник поліції повинен бути патріотом своєї країни, так як ми будемо захищати наші кордони, наших громадян. Взагалі це був поклик серця».

«Ми майбутнє Національної поліції і ми повинні бути одним цілим».

Сюжети телеканалів «Дитинець» та «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: флешмоб, рекорд, курсанти, тризуб, гімн, «Новий Чернігів», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект